Čekićari pronašli zamenu za Mojesa: Bivši trener Real Madrida stiže u London

Serija od šest uzastopnih mečeva bez trijumfa najavila je rastanak Dejvida Mojesa i Vest Hema posle pet godina “ljubavi”. Škotskom strategu ugovor sa Čekićarima ističe na kraju tekuće sezone i po svemu sudeći će napustiti “London stadion“.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Kako prenosi poznati fudbalski insajder, Fabricio Romano, Mojesa će na klupi velikana iz engleske prestonice naslediti nekadašnji šef struke Real Madrida – Đulen Lopetegi.

Uprava kluba je navodno već utanačila sve detalje saradnje i očekuje se da bivši selektor Španije narednih dana dođe u London, kako bi stavio paraf na ugovor.

Lopetegi, koji je tokom karijere predvodio još Sevilju, Porto, Rajo Valjekano, omladinske selekcije Crvene furije i Vulverhempton, novu epizodu će započeti prvog dana jula.

Bonus video:

5 Komentara

    Bolje da su mene doveli nego njega ,ovaj čovek gde god da je dosao nikad nista nije promenio na bolje ,po meni potpuni promašaj

    Izuzev ove sezone, Moes je 5 godina radio sjajan posao, biće teško adekvatno ga zameniti

    Iskreno napravio je odlicne rezultate jer je ovo prosecna ekipa i nista drugo osim toga

    Vala iskreno ne znam kako je napavio ove rezultate sto je imao do sada?!

    Mora promena neka ocigledno,upali su u veliku krizu

Postavi odgovor