Vojvodina završava veliki posao sa Olimpijakosom

Vojvodina je veoma aktivna u letnjom prelaznom roku, a prema novim informacijama iz Novog Sada ne planira da se zaustavi.

Najbolji igrač “Stare dame” u prošloj sezoni Nikola Čumić je odličnim partijama privukao veliku pažnju na sebe i ima timova koji se raspituju za njegove usluge.

Povremeni reprezentativac Srbije na “Karađorđe” je stigao prošle godine iz Olimpijakosa, koji i dalje poseduje polovinu vlasništva na krilnog fudbalera.

Ukoliko Vojvodina odluči da proda Čumića, 50 odstvo od transfera bi sledovalo grčkom velikanu.

Prema pisanju beogradskih medija, u Novom Sadu žele da izbegnu takav scenario i na adresu Olimpijakosa poslali su ponudu za otkup i druge polovina prava na ofanzivnog fudbalera.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Voša je u ovom prelaznom roku ostala bez Mirka Topića (Famalikao), Nemanje Nikolića (Partizan), Veljka Simića (Omonija), Nemanje Ljubisavljevića (Izrael). Uskoro bi “Karađorđe” trebalo da napusti Uroš Kabić i pojača Crvenu zvezdu.

Što se tiče dolazaka u Novi Sad su došli Stefan Vukić (TSC), Andrija Radulović (Crvena zvezda), Đorđe Crnomarković (Olimpija Ljubljana), Asmir Kajević (Vuhan) i sa pozajmice iz Sampdorije se vratio Mihailo Ivanović.

Nedimović: CAS potvrdio da je Kolubara nameštala

BONUS VIDEO:

5 Komentara

    Bravo za Vošu. Tako to rade veliki i ozbiljni klubovi. Mora da se otkupi ceo ugovor.

    Sve je to suvi prosek pa tako i Čumić. Nece se Vojvodina mnogo ovajdidi od njega

    Dobro će se Voša opariti u ovom prelaznom roku

    Uzeli su dobre pare za njega ali i vredi stvarno pokazao je velike kvalitete prošle sezone

Postavi odgovor