Vojvodina je veoma aktivna u letnjom prelaznom roku, a prema novim informacijama iz Novog Sada ne planira da se zaustavi.
Najbolji igrač “Stare dame” u prošloj sezoni Nikola Čumić je odličnim partijama privukao veliku pažnju na sebe i ima timova koji se raspituju za njegove usluge.
Povremeni reprezentativac Srbije na “Karađorđe” je stigao prošle godine iz Olimpijakosa, koji i dalje poseduje polovinu vlasništva na krilnog fudbalera.
Ukoliko Vojvodina odluči da proda Čumića, 50 odstvo od transfera bi sledovalo grčkom velikanu.
Prema pisanju beogradskih medija, u Novom Sadu žele da izbegnu takav scenario i na adresu Olimpijakosa poslali su ponudu za otkup i druge polovina prava na ofanzivnog fudbalera.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
Voša je u ovom prelaznom roku ostala bez Mirka Topića (Famalikao), Nemanje Nikolića (Partizan), Veljka Simića (Omonija), Nemanje Ljubisavljevića (Izrael). Uskoro bi “Karađorđe” trebalo da napusti Uroš Kabić i pojača Crvenu zvezdu.
Što se tiče dolazaka u Novi Sad su došli Stefan Vukić (TSC), Andrija Radulović (Crvena zvezda), Đorđe Crnomarković (Olimpija Ljubljana), Asmir Kajević (Vuhan) i sa pozajmice iz Sampdorije se vratio Mihailo Ivanović.
Nedimović: CAS potvrdio da je Kolubara nameštala
BONUS VIDEO:



Vrag
Samo još da Olimpijakos pristane
Ciga
Bravo za Vošu. Tako to rade veliki i ozbiljni klubovi. Mora da se otkupi ceo ugovor.
Flaki
Sve je to suvi prosek pa tako i Čumić. Nece se Vojvodina mnogo ovajdidi od njega
Lala
Dobro će se Voša opariti u ovom prelaznom roku
Dimaria
Uzeli su dobre pare za njega ali i vredi stvarno pokazao je velike kvalitete prošle sezone