Vojvodina umalo napravila veliki kiks; Super liga ne može bez Kaluđerovića

Vojvodina očigledno prolazi kroz buran period, a to se videlo i na utakmici protiv Zlatibora koja je završena rezultatom 2:1.

Do šestog uzastopnog trijumfa na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, Vojvodina je protiv davljenika u 31. kolu Super lige stigla znatno teže nego što je očekivano.

Mladi fudbaler Dejan Zukić je doneo prednost Novosađanima u 32. minutu, a ona je trajala do 63. minuta kada je strelac za goste bio Stefan Vukić.

Konačan rezultat je postavio Miljan Vukadinović 77. minutu.

Vojvodina je pobedom preuzela treće mesto od Čukaričkog. U prethodnom kolu, izabranici Nenada Lalatovića neočekivano su poraženi od Rada, a trener „Lala“ je nakon tog meča poručio da će na leto napustiti klub.

Zanimljivo je bilo i na utakmici Rada koji je na Banjici savladao Novi Pazar rezultatom 3:2.

rad-novi pazar-andrija kaluđerović
Kaluđerović je ponovo strelac u pobedi Rada (FOTO: Starsport)lalatović

Gojković, Sarić i naravno Andrija Kaluđerović bili su strelci za Rad, dok su za goste pogodili Delimeđac i Gigić.

Rad se sada izjednačio sa Novim Pazarom po broju bodova i do kraja sezone vodiće veliku borbu za opstanak.

Radnik je u Surdulici poražen od Metalca rezultatom 2:1. Uprkos pogotku najboljeg strelca lige, Milana Makarića u 23. minutu, preokret gostima doneli su Mbonu u 30. i Makimović u 59. minutu.

Napredak je u Kruševcu pobedio Mačvu rezultatom 2:0, dok je nešto ranije, Inđija bila bolja od Bačke 1:0.

Bivši fudbaler Crvene zvezde pobedio leukemiju – strelac posle dve godine! (VIDEO)