Katić častio TSC na "krovu", gosti obezbedili drugo mesto

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u Beogradu ekipu Voždovca sa 3:1, u utakmici 30. kola Superlige Srbije.

U meču poslednjeg kola pred plej-of, Voždovac je poveo pogotkom Danila Teodorovića u 13. minutu, ali su gosti iz Bačke Topole do kraja prvog poluvremena preokrenuli rezultat.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Najpre je Saša Jovanović u 22. minutu izjednačio na 1:1, da bi osam minuta kasnije prednost TSC-u doneo Petar Ratkov. Tačku na ovaj meč stavio je Martin Mirčevski u 96. minutu, koji je pet minuta ranije ušao u igru.

TSC je upisao 18. pobedu od početka šampionata i drugi je na tabeli sa 62 boda, dok je Voždovac sedmi sa 39 bodova na svom kontu.