BOGDANOVIĆ JEDVA ČEKA EVROLIGU: Igrao u eliti sa Partizanom, sada spreman da navija! (FOTO)

Košarkši Partizana će naredne sezone igrati u Evroligi, nakon što je to takmičenje odlučilo da srpskom klubu dodeli jednu od dve specijalne pozivnice.

Znamo svi priču napamet, a ova vest obradovala je brojne bivše igrače crno-belih, ubrzo se iz SAD javio Bogdan Bogdanović!

Podsetimo, Partizan čak osam godina nije igrao Evroligu, a poslednji put kada su se crno-beli nadmetali u ovom takmičenju deo tima bio je i Bogdanović.

On je igrao protiv Žalgirisa, na poslednjem Partizanovom evroligaškom meču u Beogradu, a kasnije je u ovom takmičenju učestvovao i kao član Fenerbahčea.

– Ne mogu da dočekam da gledam utakmice – napisao je srpski košarkaš.

ŠTA KAŽE ČOVIĆ NA PARTIZAN U EVROLIGI? Još tada sam rekao Đordiju da Srbija treba da ima dva kluba…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja

 

2 Komentara

    Lepo je da Partizan ima jos jednog navijaca vise,i to ne bilo kakvog!!!!

    Kamo sreće da je u klubu, daleko bolje rezultate bi Partizan ostvario u EL

Postavi odgovor