Zakuvalo se - Ataman odgovorio Priđoniju zbog Vildoze: Danas sam saznao da je trener

Poznat je Ergin Ataman kao čovek bez dlake na jeziku. To je u potpunosti opravdao javnim i prilično oštrim kritikovanjem Luke Vildoze posle slabe partije u prvenstvu Grčke.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.

Kako je i sam rekao, “morao je da se požali”, jer igrači poput bivšeg beka Crvene zvezde “ne smeju da uzimaju toliki broj šuteva”, nakon što je Argentinac gađao 1/7 iz igre protiv Kolososa sa Rodosa.

“Nije moguće da traži više minuta na terenu u Evroligi. Reći ćete da napadam svog igrača, ali moramo da budemo spremni”, zaključio je Ataman i momentalno izazvao reakciju selektora Argentine i bivšeg Vildozinog saigrača Pabla Priđonija.

“Ataman mora više da poštuje Vildozu”

Čuveni argentinski plejmejker, koji obavlja i funkciju pomoćnog trenera u Minesota Timbervulvsima, istakao je da turski stručnjak mora više da poštuje igrače i pomogne im, što je izazvalo i reakciju iz Atine.

Pred duel sa berlinskom Albom u poslednjem kolu ligaškog dela sezone u Evroligi, Ataman je na otvorenom treningu odgovorio Priđoniju u svom stilu.

“Danas sam saznao da je trener. Sećam ga se kao igrača i asistenta u NBA i pokušao je da iskoristi situaciju. Smatrao sam da je NBA ozbiljna organizacija. Neću mu odgovoriti. NBA bi trebalo da interveniše. Ovo prvi put u životu vidim. Trener ne bi trebalo da se uključuje i stvara problem”, istakao je Ergin Ataman.

Ostaje da se vidi da li će se ovaj “rat rečima” nastaviti i kako će na čitavu priču odreagovati Vildoza. Možda je prava prilika da sve što ima ostavi na terenu i pokaže zašto je letos smatran jednim od najvećih pojačanja ambicioznog grčkog velikana.

Argentinac je ove sezone na 23 nastupa u Evroligi prosečno beležio 5,7 poena, dok je u Grčkoj na proseku od 7,5 poena i 2,9 asistencija na 15 odigranih mečeva.

Bonus video:

4 Komentara

    Vildoza je igrao dobro samo u Zvezdi i nigde vise!Prosek igrac!

    Uhh kakva izjava Atamana…bas voli Turcin da pecka,bas obozava to

    Smatram da je Ataman u pravu da igrač ne sme uzimati previse šuteva ako nije produktivan i ne donosi nista jer je tako samo teret i problem za rkipu i zasto to nebi rekao javno

    Covek ima pravo da komentarise sta zeli za svog igraca,ne znam sta se ovaj mesa?!

Postavi odgovor