Gašić: Ponosan sam na svoju ekipu, želimo da ovako nastavimo

Igrač ekipe Čačak 94, Nikola Gašić igrač ekipe Čačak 94 govorio je na kofenrenciji za medije posle poraza od Crvene zvezde Meridianbet u polufinalu Kupa Radivoja Koraća.

“Nema šta, utisci su još uvek predivni. Puna hala, neverovatno iskustvo za nas. Ponosan sam na svoju ekipu. Prikazali smo da dobro radimo i treniramo. Usli smo sjajno u utakmicu. Drago mi je sto smo dobili utakmicu i ostvarili istorijski plasman u polufinale. Želim da ovako nastavimo”; ističe Gašić.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Koliko za vaš tim znači iskustvo sa kupa u Nišu?

“Osetili smo ABA ligu pre dva dana, a večeras Evroligu. Novo iskustvo za nas i lepa priča za nas. Ambijent neverovatan. Čestitke Zvezdi na svemu do sada i publici. Jesmo novi u svemu ovome, druga godina u KLS-u. Želimo da napredujemo iz godine u godinu. Velika pobeda za sve nas u klubu”, rekao je trener Đorđe Micić.

Koliko vam znači prisustvo Marka Marinovića?

“Znamo se od osme godine. Igrali smo zajedno u Borcu i FMP-u. Napravio je izuzetnu karijeru. Živimo zajedno, radimo zajedno. Dišemo zajedno, jedan drugog dopunjujemo. Voleo bih da tako i ostane”, zaključio je Micić.

Bonus video:

4 Komentara

    Pobedili su Borac u sredu,to zaista treba da se ceni.

    Igrali su danas protiv evroligasa,ovo je preveliko iskustvo za njij

    Bravl za Gasica i ceo Cacak 1994,stvarmo sjajan kup za njih

    Odlicno igraju i treba da bude zadovoljan bez obzira na rezultate vidi se ogroman napredak u igri

Postavi odgovor