Igrač ekipe Čačak 94, Nikola Gašić igrač ekipe Čačak 94 govorio je na kofenrenciji za medije posle poraza od Crvene zvezde Meridianbet u polufinalu Kupa Radivoja Koraća.
“Nema šta, utisci su još uvek predivni. Puna hala, neverovatno iskustvo za nas. Ponosan sam na svoju ekipu. Prikazali smo da dobro radimo i treniramo. Usli smo sjajno u utakmicu. Drago mi je sto smo dobili utakmicu i ostvarili istorijski plasman u polufinale. Želim da ovako nastavimo”; ističe Gašić.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Koliko za vaš tim znači iskustvo sa kupa u Nišu?
“Osetili smo ABA ligu pre dva dana, a večeras Evroligu. Novo iskustvo za nas i lepa priča za nas. Ambijent neverovatan. Čestitke Zvezdi na svemu do sada i publici. Jesmo novi u svemu ovome, druga godina u KLS-u. Želimo da napredujemo iz godine u godinu. Velika pobeda za sve nas u klubu”, rekao je trener Đorđe Micić.
Koliko vam znači prisustvo Marka Marinovića?
“Znamo se od osme godine. Igrali smo zajedno u Borcu i FMP-u. Napravio je izuzetnu karijeru. Živimo zajedno, radimo zajedno. Dišemo zajedno, jedan drugog dopunjujemo. Voleo bih da tako i ostane”, zaključio je Micić.
Bonus video:



tea
Pobedili su Borac u sredu,to zaista treba da se ceni.
jovana
Igrali su danas protiv evroligasa,ovo je preveliko iskustvo za njij
kalina
Bravl za Gasica i ceo Cacak 1994,stvarmo sjajan kup za njih
ilija
Odlicno igraju i treba da bude zadovoljan bez obzira na rezultate vidi se ogroman napredak u igri