Bivši igrač Partizana se vratio u Cedevita Olimpiju

Slovenački košarkaš Gregor Glas, vratio se u tabor Cedevita Olimpije, saznaje Meridian sport.

Nekadašnji član Partizana je početom godine prešao u tim iz Ljubljane, međutim, do kraja sezone je nastupao za Mornar iz Bara.

Glas je prošle godine doživeo neugodnu povredu i morao da pauzira nekoliko meseci, a konkurencija u Partizanu je bila izuzetno jaka, pa nije mogao da pronađe svoje “mesto pod Suncem”.

Član slovenačke ekspedicije za Mundobasket će tako novu sezonu započeti u Cedevita Olimpiji, koja od njega očekuje mnogo u narednom periodu.

Podsetimo, Glas je pre Partizana nastupao za Dinamik, odnosno Primorsku, a osvajač je i bronzane medalje na Evropskom prvenstvu za mlade 2019. godine.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

BONUS VIDEO:

4 Komentara

    Svuda prosao i svojoj kuci dosao,jer je tu najbolji!!!!

    Dobro su se setili da ga povuku, koji će… u Mornaru

    Sad je jasnije zašto su se Omiću zahvalili na saradnji

    Vratio se tamo gde je igrao najbolje

Postavi odgovor