Evroliga je kaznila prvog čoveka Panatinaikosa, Dimitrisa Janakopulosa, sa tri meča suspenzije, posle burne reakcije krajem druge utakmice plej-ofa u Valensiji.
Janakopulos je prišao zapisničkom stolu i tražio sudijama da sviraju faul za domaćina. Iz Valensije su oštro osudili njegov potez, a trener Zelenih, Ergin Ataman, posle meča je otkrio da je policija pokušala da uhapsi vlasnika grčkog kluba.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Posle svega, stigla je reackija iz Evrolige, a Janakopulos je zaradio zabranu prisustvovanja na naredne tri utakmice njegovog tima u Evroligi, što znači da će u slučaju pobede Panatinaikosa u trećoj utakmici propustiti Fajnal-for u svojoj kući – OAKA Areni.
Bilo je samo pitanje vremena kad će se prvi čovek Zelenih oglasiti na društvenim mrežama.
“Upravo sam obavešten da mi je Evroliga izrekla kaznu od tri utakmice. Ne mogu da idem u dvoranu, jer sam stao iza klupe svog tima i tražio faul. Vau.
Neću moći da prisustvujem utakmici sa Valensijom, a ako pobedimo, neću moći ni na Fajnal-for. Naravno, znao sam to još jutros. To su već objavili svi grčki sajtovi koji su veoma bliski Olimpijakosu. Znate, spojeni sudovi.
Koliko me se plašite? Sakrijte se iza svojih maski.
Kendrik, Hejz, Kosta, Huančo, Džedi, Džerijan, Roga, Matijas – ko će mi doneti trofej u Sunion, drumom posle pobede?“, poručio je Dimitris Janakopulos.
Bonus video:



sasa
Vidi se po njegovoj reakciji koliko ga je pogodilo ovo možda i nepravedno kažnjen
mihajlo
Kao i uvijek čovjek bez dlake na jeziku mislim da ga previše kažnjavaju i da nije zaslužio ovo