Košarkaši Igokee poraženi su u prvom meču četvrtfinalne serije plej-ofa ABA lige protiv Partizana, a posle meča utiske je sumirao trener tima iz Laktaša – Vlada Jovanović.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
“Čestitam Partizanu na pobedi. Mislim da su šutirali fenomenalno, posebno u prvom poluvremenu. U širokom rosteru su bili energetski u prednosti. Mi samo sa druge strane igrali u kraćem rosteru i nismo mogli da pariramo. Zadovoljan sam i učinkom na skoku, imali smo dva skoka više. Moram da pohvalim i mlađe i starije igrače na pristupu igri”, kratak je bio Jovanović.
Za četiri dana ekipa Igokee ugostiće crno-bele s početkom od 18:00.
BONUS VIDEO:



Goran Munic
Vlada Jovanovic mora da bude zadovoljan partijama svoje ekipe u Areni