Partizan je uspeo da odbrani domaći teren protiv Igokee u prvom meču četvrtfinalne serije regionanog prvenstva, a posle važne pobede osvrt na meč dao je Željko Obradović.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
“Najvažnije je da je 1:0 u seriji. Idemo u Laktaše sa prvom pobedom u plej-ofu. Znamo kako se igra u ovoj fazi takmičenja, ova utakmica se već zaboravlja, okrećemo se novoj. Zahvaljujem se navijačima na još jednoj lepoj podršci”.
Bio je vidan pad crno-belih u poslednjoj deonici, kada je Igokea prepolovila prednost Partizana, ali to nije mnogo opteretilo Obradovića.
“Nebitno je. Imali smo kontrolu utakmice, imali dvocifrenu prednost veći deo utakmice. Znam da su napravili seriju na startu drugog poluvremena 7:0 na koju sam reagovao tajm-autom, pa smo mi posle imali 10:0. Serije u poslednjoj deonici se ne sećam”.
Sleduje put u Laktaše, a trener crno-belih se nada da će na predstojećem meču rešiti plasman u polufinale.
“Ja se nadam da možemo. Mi smo tako u prvenstvu odigrai izvanrednu utakmicu, bez nekih igrača. Kada je plej-of u pitanju moraš da promeniš i pripremiš ekipu na neke druge detalje. Ali idemo sa ciljem da pobedimo i plasiramo se u polufinale“.
Odličnu rolu danas imao je Džejlin Smit, koji je dobio pohvale i za ponašanje van terena.
“Igrao je dobro. Ne samo kada su u pitanju statistički parametri, konkretno šut. On odbrambeno i napadači pomaže timu. On se izvanredno ponašao u periodu kada nije igrao. To sam rekao pred ostalim igračima. On se ponašao i trenirao izvanredno. Ako se tako ponašaš, dobro ćeš da igraš“, zaključio je Obradović
Podsetimo, revanš meč u Laktašima zakazan je za 21. april s početkom od 18:00.
BONUS VIDEO:



Goran Munic
Sve osim pobede Partizana u Laktasima bilo bi veliko iznenadjenje