Fakundo Kampaco je hodajuća harizma. Čovek koji je na terenu vatren, a van parketa ljubazan i pristojan momak. Iako zapravo nema mnogo utakmica u dresu Zvezde, ostavio je veliki trag, a onda odlučio da se vrati u svoju drugu kuću – Madrid.
Uoči početka priprema, prisetio se Kampaco prvog mandata u Realu i odluke da ode u NBA ligu. Imao je veliku želju da ode na najveću scenu, gde je branio boje Denvera zajedno sa Nikolom Jokićem.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Da je drugačije znao je, ali ono što mu se desilo na parketu protiv Golden Stejta nije mogao ni da zamisli.
“Nisam napustio Real zbog novca. Bio mi je san da igram u NBA. Bio mi je san da igram u ovoj ligi. Kada sam otišao tamo, Nikola Jokić mi je rekao da zaboravim šta sam znao u evropskoj košarci, da NBA drugi sport. I zaista, sećam se jedne utakmice protiv Voriorsa, Drejmond Grin me je zgrabio i rekao: „Nije važno koju odbranu igraš. Kari će ti dati 30 poena! Zamoli svog trenera da te zanemi i neka ga neko drugi čuva “! Bilo je ludo”, prisetio je Kampaco.
Bonus video:



M Pavlovic
Kampaco je jedna velika dobricina, mnogo mi je drago sto je bio u Zvezdi
biljana.rebec
Jokic je pun iskustva i znanja o skoro svim igracima u NBA…
kluka4002
To je neki drugi nivo u NbA skroz drugacije od evrope i pored same košarke mnogo drugih faktora je prisutno u igri