Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i Partizana Sava Lešić narednu sezonu igraće za FMP sa kojim je sklopio jednogodišnju saradnju, otkrio je Davor Ristović iz poznate menadžerske agencije Oktagon.
Iskusni košarkaš, koji igra na poziciji krilnog centra, tako će ostati u ABA ligi budući da je prethodne dve sezone nastupao za Igokeu.
Povremeni reprezentativac Srbije promenio je desetak klubova u karijeri, a najveći uspeh ostvario je u dresu Partizana sa kojim je u sezoni 2009/2010 osvojio tri trofeja.
U karijeri je igrao i za Himik, Radnički Kragujevac, Jenisej, Olimpiju, Ređanu, nemački Entiger i Mega Leks.
U Železnik stiže kao aktuelni osvajač prvenstva Bosne i Hercegovine sa Igokeom.
ROKETSI OSTALI BEZ ENERGIJE Lejkersi na korak od finala Zapada
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #14 | FK MLADOST Bački Petrovac



Micko 007
Dečko okrenuo igricu u svim mogućim našim klubovima je igrao.
Zofa
Dobro resenje FMP-a na poziciji cetvorke! 👏
Šomi
Odlicno pojacanje za Pantere
Nemanja9
Srećno u novom klubu
Flaki
I FMP se lepo pojacava..bice zanimljiva AbaLiga
falkao
ma kakv Sava,na njega je i bog zaboravio,taj vise ne moze da se pomeri a kamoli da igra,razvlacice se tu godinu dana i to je to,moze se racunati na njega par minuta i nista vise,da neki drugi centar malo odmori
Kiki88
Sava se naigrao kosarke u svim nasim klubovima 🙂
Silvester
Biće Sava dobro pojačanje u FMP
Mile
zelim mu srecu u zvezdinoj filijali