Iskusni američki košarkaš Kajl Hajns potvrdio je da je Armani zainteresovan da ga dovede i da je to jedini klub zbog kog bi napustio CSKA.
Iskusni centar je već sedam godina u redovima armajaca i priznaje da je željam promene sredine.
-Osećam da mi je potrebna promena. Proveo sam u CSKA sedam godina i znam da to neće biti lako. Moskva je bila dom mene i moje porodice, ali smatram da je došlo vreme za promenu. Tražim novu priliku i izazov i osećam da mi ih Armani nudi – rekao je Hajns za sajt TrendBasket.
Dodao je da je ponudu Armanija shvatio vrlo ozbiljno.
-Jasno mi je da je Armani pokazao ozbiljno interesovanje za mene. Smatram da ako bih napuštao CSKA to bih uradio jedino odlaskom u Milano. Blizak sam sa Mesinom, jer mi je on bio prvi trener u CSKA. Sadašnji generalni menadžer kluba me je doveo u Olimpijakos 2011. godine. Nekoliko igrača su nekada nastupali sa mnom u timu – jasan je 1,98 visoki centar.
Uzeći sve to u obzir košarkaš smatra da bi mu prelazak u Armani bio jako privlačna opcija.
POPOVIČ BRUTALNO ISKREN: Tramp je poremećen i lud!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!



Anakin91
Ne verujem da je zbog finansija, prosto se zasitio čovek u CSKA, osvojio tamo sve što može
Manki
potrebna mu je promena def
DuLE
Ovakav košarkaš u evropi ima mesto gde god…
Diarra
Pa dobro, Hajns je bas dugo clan Moskovljana, dodje i do zasićenja i potrebe za novim izazovima, verovatno Armani planira da napadne Evroligu naredne takmicarske sezone, a Hajns je samo deo mozaika koji je potreban u tom cilju!
Juca
Mislim da je ogroman novac OLIMPIJA IZ MILANA spremna da izdvoji za Hajnsa, zato je i zainteresovan za odlazak u Milano, a jedan od većih faktora je i ponovna saradnja sa Mesinom i povratak u zemlju koja ga je i lansirala u kosarkasu orbitu!
Scar
Da si imalo pametan ostao bi tu gde si, ali ne…
Nina
Pa bilo bi lepo da ode u Milano, dosta bi doprineo kvalitetu ovog kluba.
Mina
7 godina u CSKA je bas dug period, vreme je za promene, zasitio se on ovog kluba, treba njemu nova energija
Apis
Pa on je generalno izuzetno koristan i dobar igrac, tako nema sumnje da ce njegov kvalitet i u Milanu izaci na povrsinu. Ocigledno da je voleo saradnju sa Mesinom jos iz perioda CSKA…
Orfanela
Mislim da treba da ostane u CSKA, da ne bi kukao posle 2 meseca da ga vrate.
Racic
Nije on od onih sto kukaju. Ima da grize kako bi se pokazao u sto boljem izdanju kod Mesine.