Lider Evrolige Anadolu Efes oglasio se saopštenjem u kome navodi da se zalaže za nastavak košarkaške sezone.
Dan pre glasanja za nastavak elitnog košarkaškog takmičenja istanbulski klub se oglasio na sajtu gde je nedvosmisleno obavestio javnost za koji soluciju se zalaže.
-Rezultati testiranja na KOVID-19 sprovedeni na igrače, članove stručnog štaba, tim menadžere i zaposlene u klubu su negativni. Sa tim u vezi želimo da izrazimo stav da smo spremni da nastavi prekinutu sezonu – navodi se u saopštenju.
Prvoplasirani tim na tabeli Evrolige je poželeo svih ljudima koji su pozitivni na ovaj virus da što pre ozdrave.
Do kraja regularnog dela sezone ostalo je još šest kola, a ukoliko se odluči da se sezona ipak nastavi završnica bi mogla da se održi u Beogradu.
ZVEZDA OŠTRO REAGOVALA: Pozicija prema Evroligi je jasna!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Plaši se Korone Leri Nens junior Centar Kavsa, zbog svoje bolesti ne oseća sigurno | Sportske Priče
ŠTA ĆE BITI SA EVROLIGOM? Četiri kluba su za nastavak takmičenja



Tasa
Drago mi je sto se bar neko slaze
Marko rema
super, mislim da to svi jedva cekaju
Boban
Turci ne znaju gde udaraju prvo nece pa hoce nastavak i sta ce do kraja?
Diarra
Pa svakako da bi ponistenjem celokupne sezone u Euroleague izgubio najviše upravo Anadolu Efes! Briljirali su na parketu, ulivali strah i trepet svim svojim protivnicima, pominje se da su Ankara ili Istanbul spremni da ugoste sve ekipe iz Euroleague, a da genralni sponzor Turska avio kompanija plati sve troškove svim timovima!
pfc
Pa realno, njima i odgovara, bili su najjači
Apis
Ako cemo realno Efes je ekipa koja je ubedljivo najvise izgubila pojavim Covida 19. Bili su fantasticni, u naletu forme prvi na tabeli. E sad mogu li u tom ritmu u nastavku to vec Niko nezna…
Cigo
Bravo za Efes, ali meni je malo glupo da to igraci odlucuju dal ce se nastaviti ili ne..
DuLE
Hoće li sad ovako, da glasaju. Ovo mi je malo dosadno…..
Saska
Tako je momci! Nadamo se da ce se nastaviti…
Nemanja
Jer imaju sanse da osvoje evroligu
nikola
pa bilo bi lepo da se nastavi al bilo bi lepo da se igraci pitaju bar nesto
Steva
Vecina timova ce se sloziti za nastavak
Gedza
svi smo saglasni samo se vrcite na teren
Srdjan Pavlovic
Sjajne vesti
Anđa
Mislim da neće doći do toga
Vukan
Oni mozdaa jesuu, alii ostali ko znaa kako
Tepi
Bravo momci, tako treba svi da razmišljaju!
Vlada
Tako treba, bravo za efes. Vide svoju korist u tome naravno, ali svakako svi treba da budu za nastavak
Aleksandra
Solidna sezona za Efes i bolje ako nasatve
Janko
Efes mozda jeste,ali ima ih dosta koji nisu spremni i voljni…videcemo sutra sta ce biti….
DelijaMomak
Pa normalno da hoce da nastave kad su prvi na tabeli i imaju priliku da udju u top 4.
Sanja
Svi su sportovi poceli da se vracaju u normalu i Evroliga bi trebala da krene
Madona
Napred efes ole.. Navijamo za njih
Sara
Potrebno je da se Evroliga nastavi
Ruki
Neka nastave, pa sad sta im bog da
Kiki
Svi smo spremnii jedva cekamo da pocne
Iva12
Pa bilo bi lepo da nadtave,mislim da nema razloga vise da se odlaze.
Milena86
Stvarno bi bilo dobro da se nastavi,nadam se da ce vecina klubova biti za tu odluku sutra.
Ivan
Rizicno
Bojan
Pa ipak tursku ligu finansiraju jaki sponzori, pa vrse veliki pritisak da igraju!
Boro
Cudi me da se turci ne bune!
Gogi
Igracima je bitno da im plata legne na vreme, zato su za nastavak.
Gogisa23
POjedini igraci koji su utripovali da su zvezde oni ne zele da se nastavi sezona, jer jelte oni su ugrozeni
Nikola96
Kako li ce se izglasati i sta ce prevagnuti na kraju ostaje da vidimo.
Oki
Steta je samo sto se pogodila zavrsnica u beogradu, jer bice bez publike!
Putnik
Pogodila, pa to su samo nagadjanja u vazduhu!
Janbo
Polako se jedan po jedan prikljucuju, nadamo se nastavku!
M
Pravi sportisti zele da zavrse sezonu, a ne kao zvezda da sve dobije van parketa.
Marko65
Osladila se mnogima ova pauza i sada kenjaju da se boje da nastae
Novica
Treba liga da se nastavi,Efes je u pravu
Jakov
Tesko da ce doci do toga