SPREMNI ZA NASTAVAK Efes saglasan da se Evroliga nastavi!

Lider Evrolige Anadolu Efes oglasio se saopštenjem u kome navodi da se zalaže za nastavak košarkaške sezone.

Dan pre glasanja za nastavak elitnog košarkaškog takmičenja istanbulski klub se oglasio na sajtu gde je nedvosmisleno obavestio javnost za koji soluciju se zalaže.

-Rezultati testiranja na KOVID-19 sprovedeni na igrače, članove stručnog štaba, tim menadžere i zaposlene u klubu su negativni. Sa tim u vezi želimo da izrazimo stav da smo spremni da nastavi prekinutu sezonu – navodi se u saopštenju.

Prvoplasirani tim na tabeli Evrolige je poželeo svih ljudima koji su pozitivni na ovaj virus da što pre ozdrave.

Do kraja regularnog dela sezone ostalo je još šest kola, a ukoliko se odluči da se sezona ipak nastavi završnica bi mogla da se održi u Beogradu.

ZVEZDA OŠTRO REAGOVALA: Pozicija prema Evroligi je jasna!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Plaši se Korone Leri Nens junior Centar Kavsa, zbog svoje bolesti ne oseća sigurno | Sportske Priče

ŠTA ĆE BITI SA EVROLIGOM? Četiri kluba su za nastavak takmičenja

41 Komentara

    super, mislim da to svi jedva cekaju

    Turci ne znaju gde udaraju prvo nece pa hoce nastavak i sta ce do kraja?

    Pa svakako da bi ponistenjem celokupne sezone u Euroleague izgubio najviše upravo Anadolu Efes! Briljirali su na parketu, ulivali strah i trepet svim svojim protivnicima, pominje se da su Ankara ili Istanbul spremni da ugoste sve ekipe iz Euroleague, a da genralni sponzor Turska avio kompanija plati sve troškove svim timovima!

    Pa realno, njima i odgovara, bili su najjači

    Ako cemo realno Efes je ekipa koja je ubedljivo najvise izgubila pojavim Covida 19. Bili su fantasticni, u naletu forme prvi na tabeli. E sad mogu li u tom ritmu u nastavku to vec Niko nezna…

    Bravo za Efes, ali meni je malo glupo da to igraci odlucuju dal ce se nastaviti ili ne..

    Hoće li sad ovako, da glasaju. Ovo mi je malo dosadno…..

    Jer imaju sanse da osvoje evroligu

    pa bilo bi lepo da se nastavi al bilo bi lepo da se igraci pitaju bar nesto

    Vecina timova ce se sloziti za nastavak

    svi smo saglasni samo se vrcite na teren

    Bravo momci, tako treba svi da razmišljaju!

    Tako treba, bravo za efes. Vide svoju korist u tome naravno, ali svakako svi treba da budu za nastavak

    Solidna sezona za Efes i bolje ako nasatve

    Efes mozda jeste,ali ima ih dosta koji nisu spremni i voljni…videcemo sutra sta ce biti….

    Pa normalno da hoce da nastave kad su prvi na tabeli i imaju priliku da udju u top 4.

    Svi su sportovi poceli da se vracaju u normalu i Evroliga bi trebala da krene

    Napred efes ole.. Navijamo za njih

    Svi smo spremnii jedva cekamo da pocne

    Pa bilo bi lepo da nadtave,mislim da nema razloga vise da se odlaze.

    Stvarno bi bilo dobro da se nastavi,nadam se da ce vecina klubova biti za tu odluku sutra.

    Pa ipak tursku ligu finansiraju jaki sponzori, pa vrse veliki pritisak da igraju!

    Igracima je bitno da im plata legne na vreme, zato su za nastavak.

    POjedini igraci koji su utripovali da su zvezde oni ne zele da se nastavi sezona, jer jelte oni su ugrozeni

    Kako li ce se izglasati i sta ce prevagnuti na kraju ostaje da vidimo.

    Steta je samo sto se pogodila zavrsnica u beogradu, jer bice bez publike!

    Pogodila, pa to su samo nagadjanja u vazduhu!

    Polako se jedan po jedan prikljucuju, nadamo se nastavku!

    Pravi sportisti zele da zavrse sezonu, a ne kao zvezda da sve dobije van parketa.

    Osladila se mnogima ova pauza i sada kenjaju da se boje da nastae

    Treba liga da se nastavi,Efes je u pravu

Postavi odgovor