NBA klub Orlando Medžik odlučio je da na sjajan način pomogne u brobi protiv koronavirusa koji je pogodio ceo svet.
Naime, dvorana ove franšize iz Floride postaće distributivni centar za medicinsku opremu i ostale zalihe u borbi protiv koronavirusa.
Dvorana će se koristiti za te usluge sve dok to bude bilo potrebno, a kako se navodi iz tog distributivnog centra će se snabdevati 50 bolnica.
Podsetimo, NBA liga je prekinuta 11. marta kada je potvrđeno da je centar Jute Džez Rudi Gober bio pozitivan na koronavirus.
Sada se postavlja pitanje da li će i kada biti nastavljena sezona u najjačoj ligi na svetu?



PAJA
Bravo! treba svi da se ukljuce i pomognu sada kada je najteze da se ovo pobedi sto pre i da te dvorane vrate prvobitni sjaj
Stasa
Svaka cast za gest,svaka pomoc dobro dodje.
Bore
Svaka cast tako se pomaze
Maree
Mislim da treba da se prikljuce i ostali timovi, i kad se sve ovo zavrsi napokon da krenuuuu
Korleone
Zašto da ne ako već postoje dvorane…divan gest!
Petar
Nemaju drugih opcija u ovoj situaciji.
J. G.
Svaka cast za odluku, ionako zjapi prazna sobzirom da virus tamo i dalje divlja
Tasa
Humanost na delu. .
Marko
Svaka cast
Sanja90
Bravo svaka cast, velika srca cuda cine
Nikola
Bravo svaka cast
Step
Tako i treba sve resurse upotrebiti
Dovla
Humanoo
Vlada
Svaka cast!
Apis
Po nekad kad citam sve ove izjave imam utisak kao da je poceo treci svetski rat.
Martin
Pametno, bolje nego da dvorana zvrji prazna.
Milos
Divan gest!Tako i treba!
Darko
Kad bi svi kao on bar malo uradili, možda bi pre sve ovo prošlo
Branislav
Svaka cast za gest, bar da je svako ovakav..
BaNe
Bože daj da im ne treba više dvorana.
Bosko
Bravo za njih! Svaka pomoc u ovim trenucima je dobro dosla… al bojim se da je ovo samo pocetak za njih!
Kneza
Kasno su se setili
Mladen
Svaka cast. Svako treba da da svoj doprinos protiv korone
Anonymous
50 bolnica? svaka cast!!!
Filip
Svaka cast za gest, samo da sto pre prodje ovo
Milica
Prelep gest,bilo bi lepo kad bi se svi udruzili
Lila
Bad lepo i humano,sirino pozitivu i humanost
Vuk
Divan gest, svaka cast. Svaka pomoc je bitna.
Stefance
Odlican humanitarni gest Orlanda,verovatno ce podstaci i ostale velike timove da isto urade
Nemanja
Svaki vid pomoći je dobro došao ,samo da se ovo sve završi sto pre !
Misko
Pa vec kad stoji prazno da upotrebe za korisnu stvar.
Obradovic
Bas tako. Super iskoriscavanje prostora
Drale
E svaka im cast na ovome
Radoslav
Svaka pomoc je za pohvalu. Nebitno na koji nacin dolazi.
Slavisa
Tako je….stvarno trebamo biti solidarni…ovaj gest je divan…
mici
veliki igrac veliki covek
Lisbon
kako ovo ide nece skoro biti nikakvog sporta a sve hale i stadione ce pretvoriti u bolnice…. strasno
DuLE
Ovo je za njihovo shatanje vlasništva za njih ogromna stvar.BRAVO
Kaca
Svaka pomoc je dobrodosla. Samo da prodje sve ovo vise.
Ilke
Humano .
Бојан
Нажалост сад се спортске дворане пуне болесницима, а не навијачима. Надам се да ће ускоро и ово зло време проћи,да се опет сви окупљамо у халама на спортским догађајима.
Sladjan
Svaka cast za Orlando samo jako.
Durant91
bogami kao je tamo stanje trebace mnogo vise dvorana…
Mare
a mi gledamo kada ce da se nastavi sve
Marko855
ma gde da se nastavi nema sanse