DVORANA NA KORIŠĆENJE Orlando se uključio u borbu protiv korone

NBA klub Orlando Medžik odlučio je da na sjajan način pomogne u brobi protiv koronavirusa koji je pogodio ceo svet.

Naime, dvorana ove franšize iz Floride postaće distributivni centar za medicinsku opremu i ostale zalihe u borbi protiv koronavirusa.

Dvorana će se koristiti za te usluge sve dok to bude bilo potrebno, a kako se navodi iz tog distributivnog centra će se snabdevati 50 bolnica.

Podsetimo, NBA liga je prekinuta 11. marta kada je potvrđeno da je centar Jute Džez Rudi Gober bio pozitivan na koronavirus.

Sada se postavlja pitanje da li će i kada biti nastavljena sezona u najjačoj ligi na svetu?

TRI OPCIJE NA STOLU Kako će se na kraju završiti ova NBA sezona?

Zdravko Kuzmanović: Radomir Antić je bio veliki gospodin! Ako Zvezda pozove… Serija A je ludilo!

45 Komentara

    Bravo! treba svi da se ukljuce i pomognu sada kada je najteze da se ovo pobedi sto pre i da te dvorane vrate prvobitni sjaj

    Svaka cast za gest,svaka pomoc dobro dodje.

    Mislim da treba da se prikljuce i ostali timovi, i kad se sve ovo zavrsi napokon da krenuuuu

    Zašto da ne ako već postoje dvorane…divan gest!

    Nemaju drugih opcija u ovoj situaciji.

    Svaka cast za odluku, ionako zjapi prazna sobzirom da virus tamo i dalje divlja

    Humanost na delu. .

    Svaka cast

    Bravo svaka cast, velika srca cuda cine

    Po nekad kad citam sve ove izjave imam utisak kao da je poceo treci svetski rat.

    Pametno, bolje nego da dvorana zvrji prazna.

    Kad bi svi kao on bar malo uradili, možda bi pre sve ovo prošlo

    Svaka cast za gest, bar da je svako ovakav..

    Bože daj da im ne treba više dvorana.

    Bravo za njih! Svaka pomoc u ovim trenucima je dobro dosla… al bojim se da je ovo samo pocetak za njih!

    Svaka cast. Svako treba da da svoj doprinos protiv korone

    Svaka cast za gest, samo da sto pre prodje ovo

    Prelep gest,bilo bi lepo kad bi se svi udruzili

    Bad lepo i humano,sirino pozitivu i humanost

    Divan gest, svaka cast. Svaka pomoc je bitna.

    Odlican humanitarni gest Orlanda,verovatno ce podstaci i ostale velike timove da isto urade

    Svaki vid pomoći je dobro došao ,samo da se ovo sve završi sto pre !

    Pa vec kad stoji prazno da upotrebe za korisnu stvar.

    Bas tako. Super iskoriscavanje prostora

    Svaka pomoc je za pohvalu. Nebitno na koji nacin dolazi.

    Tako je….stvarno trebamo biti solidarni…ovaj gest je divan…

    kako ovo ide nece skoro biti nikakvog sporta a sve hale i stadione ce pretvoriti u bolnice…. strasno

    Ovo je za njihovo shatanje vlasništva za njih ogromna stvar.BRAVO

    Svaka pomoc je dobrodosla. Samo da prodje sve ovo vise.

    Нажалост сад се спортске дворане пуне болесницима, а не навијачима. Надам се да ће ускоро и ово зло време проћи,да се опет сви окупљамо у халама на спортским догађајима.

    bogami kao je tamo stanje trebace mnogo vise dvorana…

    a mi gledamo kada ce da se nastavi sve

    ma gde da se nastavi nema sanse

Postavi odgovor