ODLIČNA VEST Denver "čist" posle dve nedelje, ali karantin se nastavlja

Denver Nagetsi, čiji je košarkaš naš Nikola Jokić, saopštili su ovog četvrtka da više nemaju nijednog člana zaraženog koronavirusom.

Tako je Denver “čist”, dve nedelje nakon što je objavljeno da je jedan član tima bio pozitivan.

Posle toga su svi otišli u dvonedeljni karantin, koji se završio u četvrtak.

Kako se navodi, zbog velikog broja zaraženih u SAD, svi iz Nagetsa i dalje će ostati u nekoj vrsti karantina.

Bezbednost i zdravlje su ipak ispred svega.

BOBI U SVOM STILU Marjanović dane u izolaciji provodi lagano (FOTO)

6 Komentara

    Lepe vesti,samo napred i drzite se i sto jaci da budete??

    Valjda ce brzo nastavak sezone da se odigraju neki strelci

    Poslali Jokari belog luka i rakije da ojaca imunitet ekipi. 😀

Postavi odgovor