Košarkaška NBA liga saopštila je da je utvrđeno novih devet slučajeva zaraze virusom COVID-19, što dodatno otežava nastavak sezone.
Tako je broj zaraženih porastao na 25 budući da je prošle nedelje njih 16 dobilo pozitivne nalaze posle testiranja.
NBA liga je objavila kakva je procedura nakon što se utvrdi da je neko od aktera pozitivan na virus korona.
–Bilo koji igrač, trener ili član stručnog štaba koji je pozitivan na testiranju ostaće u samoizolaciji dok ne zadovolji sve propisane zdravstvene protokole – stoji u saopštenju najjačeg košarkaškog takmičenja na svetu.
Planirani nastavak sezone bio je određen za 31. jul kada bi ekipe po turnirskom sistemu pokušale da okončaju takmičenje koje je u prekidu od marta.
NEVERICA U ŠPANIJI: Mesi prekinuo pregovore, napušta Barselonu?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!
NESVAKIDAŠNJE Beograd dobio najveći portret Novaka Đokovića!



Anci
Nista od toga da se nastavi 31.jula..Ova korona ne odustaje
Peca
Uopste nije gotovo za ovom posasti…
Flaki
Vokeo bih da krene NBA liga sto pre.Samo da se igra.
Petar PP
Od toga nema nista. Ko zna koliko ce ih se jos pojaviti pozitivnih do 31og. Mene se cini da se sada virus jos vise siri i da ni malo nije slabiji nego na pocetku.
pavle
sta li se vi vise zamlacujete kada vidite da od toga nema nista,i da je svakim danom sve gore,svako hoce da igra i da se nastavi takmicenje,ali na silu nista ne moze