POL PORUČUJE: Svi jedva čekamo nastavak sezone!

Predsednik Asocijacije igrača NBA Kris Pol rekao je da svi u ligi jedva čekaju nastavak sezone.

On se nada da će se uskoro pronaći rešenje.

– Mnogo razgovora je pred nama, treba da donesemo teške odluke. Ali, mislim da ćemo na kraju ostvariti ono što želimo. Naravno da bismo voleli da igramo. O čoveče, toliko nam se igra. To je stav svih igrača u ligi. Nedostaje nam igra – rekao je Pol.

Postoji mogućnost da se odmah po nastavku sezone zaigra plej-of. Ali, Kris Pol nema odgovor na to pitanje.

Podsećamo, NBA liga je prekinuta 11. marta kada je utvrđeno da je Rudi Gober zaražen koronavirusom.

UŽASNE VESTI IZ MOSKVE Lekar CSKA preminuo u 45. godini života

OBAVEZNO POGLEDAJTE – NBA FINALE 1993. GODINE: Džordan je ugasio “sunca” uz rekordan 41 poen po meču!

RADOSNE VESTI ZA CRNO-BELE Trinkijeri se vratio u Beograd

47 Komentara

    Ja zaista neznam prati li Kris Pol vesti i trenutno stanje pandemije u USA. Kako stvari trenutno stoje ne postoje apsolutno nikakvi uslovi za nastavak NBA lige.

    Ajde i onako ne spavamo daj bar da imamo i šta da gledamo.

    Slazem se, nedostaje mi neki mec u 2 ujutru 😀

    Pa sigurno da ce naci resenje,makar oni imaju toliko sredstava da sve bude bezbedno

    Poznato je da virus tamo jača. Sve je moguće ali mislim da nisu svesni koliko je sve još opasno. Nažalost tek kad se obije o glavu onda je frka…

    Veruj mi svi mi jedva cekamo da krenete da igrate da uzivamo u pravom basketu…

    Jeste, samo oni jedva cekaju, nas navijace bas briga xD

    I mi jedva cekamo da parket opet zaskripii !

    I mi jedva cekamo da krene,nadamo se da ce uskoro

    Nisam navikao ds legnem u 00 00 ds spavam ,prati se NBA do 5 ujutro

    Svi jedva cekaju pocetak i igraci i mi navijaci…

    Vala ne cekaju samo oni, svi mi cekamo da se nastavi i to sa nestrpljenjem cekamo

    Valjda su igraci u pauzi naucili pravilan dvokorak

    Ma kako nisu, samo ako. Isu trenirali dok je bila pauza

    Pogotovo navijaci,jedva cekamo da gledamo

    svi jedva cekamo!

    I mi jedva cekamo. Ali vama sigurno nedostaje teren i treninzi mnogo

    Svima nam nedostaje NBA, ocekujemo skoriji nastavak.

    Svima nedostaje. I nadamo se da ce uskoro pasti odluka o nastavku i da cemo nastaviti da uzivamo u sjajnim utakmicama.

    Nadam se da cu uskoro doneti odluku da se sezona nastavi.. Ne znam tacno kakva je situacija tamo, ali pretpostavljam da ih pregovori tek cekaju i da ce im trebati vremena da odluce sta je najbolje resenje. Trebalo bi bar polako nastaviti sa treninzima, ne bi li igraci radili na kondiciji

    Mislim dasvi jedva cekaju. Kakav ce to tempo biti, auu.

    Vreme je da gledamo malo akcije, jer situacija je malo popustila sto se tice virusa.

    I mi jedva cekamo pocetak, svi smo se uzeleli dobre kosarke.

    Za razliku od fudbalera,ovi gore da završe sezonu…

    Ja jedva cekam da zavrsim sa poslom i idem kuci 😁😂

    Nekima se igra a nekima gleda 😀

    bas tako, lepo receno

    I mi jedva cekamo. Resavajte situaciju pa da pocnete na vreme.

    Samo da se smiri situacija pa da krenete, čeka se playoff

    pa kome se ne igra,svi jedva cekaju,ali bice nazalost bez publike,to nije to,ali kad se mora

    Mislim da svi jedva cekamo nastavak haha

Postavi odgovor