Lorenzo o odlasku iz Zvezde: Pričao sam sa agentom oko nekoliko klubova

Košarkaš Fenerbahčea, Lorenzo Braun, govorio je o trenutku kada je odlučio da pojača upravo tursku ekipu.

Braun, koji je prethodnu sezonu igrao u Zvezdi, pored one iz Istanbula, imao je i ponude Makabija i Panatinaikosa, koji je u jednom trenutku bio favorit za dovođenje Amerikanca.

– Bila je teška odluka. Pričao sam sa agentom oko nekoliko timova. Fenerbahče je pokazao veliko interesovanje, a već sam znao Veselo, Diksona i De Koloa. Oni su pisali istoriju ovog kluba i to me je približilo da budem deo ovoga, Kao što sam rekao, bila je teška odluka. Smatrao sam da je Fener prava stvar za mene. Plus, moji prijatelji su navijači Fenerbahčea, bivši trener i saigrači iz SAD. To mi je dalo dodatnu motivaciju da izaberem – rekao je Lorenzo Braun za košarkaški portal “Jurohups”.

On je govorio o svojim, ali i o ciljevima ekipe.

– Imamo dobar tim, pokriveni smo na svim pozicijama. Vodi nas sjajan trener, jako inteligentan, moramo da ga sledimo i biće nam lakše. Individualno, želim da budem u trci za najbojeg defanzivca sezone. Što se tiče ekipnog, ambicije su da osvojimo Evroligu. Samo to mi je u mislima, kao i mojih saigrača. Svi verujemo i nećemo da prestanemo da mislimo o tome – zaključio je Lorenzo Braun.

Plejmejker ove sezone u Evroligi beleži 12,5 poena, 4,3 asistencije i 2,3 skoka po utakmici.

NADAL: Vi to nazivate tikovima, a to je moj način da dovedem glavu u red

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04

5 Komentara

    Dobar izbor je napravio, u Feneru ce mu biti odlicno..

    Takav potencijal i kvalitet treba da bira gde ga najbolje placaju….

    I po njemu je bolje da ide dalje zaslužio je da igra u većim i boljim klubovima

    pa sigurno najbolji izbor od ova tri tima ,ali i najbolje placaju,tako da nisi sao otisao sto znas nekog i sto tvoji navijaju za Fener,nego je i siguran sam para presudila u vecem delu odluke,da se ne lazemo

Postavi odgovor