Legendarni košarkaški trener Svetislav Pešić ističe da još nije rekao završio reč u karijeri.
Da podsetimo Pešić je početkom jula prekinuo saradnju sa Barselonom i od tada je na „birou“.
–U tranziciji sam. Neću da kažem završio sam karijeru jer osećam da mogu još toga da pružim, ali ne znam gde i kada – rekao je legendarni stručnjak za Žurnal.
On je u nastavku razgovora otkrio da ove sezone sigurno nikog neće preuzeti i odgovorio na pitanje da li bi seo na užarenu kupu Partizana.
–Nisam o tome razmišljao, ali što bih imao barijeru… Mada, logičnije je da budem trener Pirota, tamo sam počeo. Iako je možda primerenije da u Srbiji držim klinike, seminare, predavanja, eventualno nekom budem pomoćni trener. Još nisam doneo nikakvu odluku šta ću raditi u budućnosti – zaključio je Pešić.
DŽIKIĆ NE ŽELI DA SE VRATI Partizan se ponovo okreće Filipovskom?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: VINKO KAŠLjE?!! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #27



Gandalf
Ovakav strucnjak treba da prenese svoje ogromno znanje mladima,a i rad u onom sto najvise voli ga drzi zivog i zdravog!!!Tako da jos ima pino posla da se obavi do zavrsetka karijere….
JNA79
Pešić javno poslao poruku upravi Partizana!
Srećko
Čovek ima 71. godinu, košarka ga održava u životu. Videćemo da li će nastaviti karijeru i u tom slučaju do kad će izdržati tempo i pritisak. U svakom slučaju velikom stručnjaku želim sve najbolje!!!
Nemanja9
Nije bitno da li će biti trener u nekom od velikih rivala njemu to nije bitno on samo voli što radi i radi ga odlično
falkao
ma boli Pirketa uvo,nam on taj problem,da dobije poziv Partizana i da idluci da i dalje radi,mislim da bi prihvatio bez oklevanja,sto i sam kaze,zasto bi imao barijeru,covek je profesionalac i radi tamo gde misli da treba i da moze nesto da napravi