KRAJ ŠAMPIONSKOG DVOJCA? Micić napušta Efes nakon istorijskog uspeha u Beogradu!

Efes je u subotu uveče u Beogradu stavio tačku na Evroligašku sezonu. Košarkaši turskog tima odbranili su titulu, a jutro nakon slavlja stižu najave da bi MVP Fajnal-fora Vasilije Micić mogao da napusti tim na kraju sezone.

Već dugo se spekuliše o budućnosti Micića nakon ove sezone, a trenutno najrealnije deluje da se otisne u NBA ligu.

Već na konferenciji za medije posle utakmice srpski košarkaš je na pitanje da li ostaje u Efesu rekao da samo želi da se koncentriše na završnicu sezone u Turskoj i proslavi osvajanje Evrolige te da u ovom momentu ne razmišlja o budućnosti.

Eurohups navodi da je ostanak Micića neizvestan te da bi on karijeru trebalo da nastavi u NBA ligi, a da je interesovanje za njega već pokazala Oklahoma, koja podsećanja radi polaže prava na njega od 2020. godine.

Uz njega spekulisalo se i o odlasku druge violine tima, Šejna Larkina.

Priče o njegovom odlasku podgrejane su činjenicom da mu ovog leta ističe ugovor sa Efesom, pričalo se da bi čak mogao i u Real ali to će biti teško izvodljivo, pre svega jer Baskonija ima pravo prvenstva dovođenja Larkina kada su španski klubovi u pitanju.

Sam igrač demantovao je navode o odlasku te se očekuje da sjajni Amerikanac ostane u Turskoj.

POST FESTUM FINALA: Micić se igrao sa „kraljem“ i ponovo pokrenuo logično pitanje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Dejan Ćirjaković Boškić – Ronaldo dolazi da šutira penale za Meridian! EP 27

2 Komentara

    Sve su to pretpostavke,kad bude resio da ide dalje podrzacemo ga!!!!

    Prevazisao je sve ovde i odvojio sve , vreme je da ide dalje !

Postavi odgovor