Prelazni rok u ABA ligi je završen, ali mnogi nisu oduševljenim tim pravilima.
Neki klubovi imaju problema sa povređenim igračima, ali naknadne registracije neće biti, što znači da su u problemu. Prelazni rok je završen 31. januara i nakon tog datuma srpski, hrvatski, crnogorski i slovenački klubovi neće moći da potpisuju novajlije, što se razlikuje u odnosu na neke druge košarkaške lige u Evropi.
Zbog svega toga, oglasio se košarkaški agent Miško Ražnatović.
– Nakaradna regulativa ABA lige da se zabrani dovođenje igrača nakon 31. januara, što je 3 meseca pre okončanja lige je dovela do apsurdne situacije da timovi, koji su doživeli teške povrede najboljih igrača ne mogu dovesti zamenu! Već imamo dva takva slučaja, a ima još puno da se igra – napisao je Ražnatović na svom Tviter nalogu.
Podsetimo, proteklih danapovrede su doživeli košarkaš Borca, Sava Lešić, kao i Geret Nevels, košarkašk FMP Meridiana.



lana
Ovo im je pokvarilo mnogo toga jer treba dosta vremena za odredjene pregovore i zelje.
mia
Može Miško u ovom trenutku da podiže prašinu koliko god želi ali džaba mu kad je tako kako je.
tadej
Nema im druge nego da se u narednom periodu bore za promenu te “nakaradna regulativa ABA lige”.
jovana
Nepravedno,da se posle 31.01. ne mogu dovesti igraci,ako dodje do neke povrede….Svuda moze samo u ABA ligi ne moze!????
Sampion
Nepravedno,da se posle 31.01. ne mogu dovesti igraci,ako dodje do neke povrede….Svuda moze samo u ABA ligi ne moze!????
sava
ABA liga je legitimna liga i sigurno je da pravila lige ne moze da menja Mega Vizura.
Lion
Sta reci,na zalost lose ce uticati na mnogo toga,ali ce vreme pokazati svoje.
dragan
U pravu je, u drugim ligama pojacanja su moguca a kod nas u regionu ne
aljosa
Misko Raznatovic vodi Megu ozbiljno, pravi super igrače i njegv glas treba da se cuje.
andjelija
Videcemo dal ce biti sta od ovoga…