ADEBAJO LJUT NA SEBE: Odigrao sam kao g***o

Košarkaš Majami Hita Bem Adebajo bio je veoma ljut na sebe zbog poraza njegove ekipe od Bostona u petoj utakmici finala Istočne konferencije.

Seltiksi su slavili sa 121:108 i tako smanjili rezultat u seriji na 3:2.

Adebajo je na terenu proveo 38 minuta i za to vreme postigao 13 poena, uz po osam skokova i asistencija.

Odigrao sam kao g***o. Preuzimam krivicu, nisu krivi moji saigrači, ni treneri, ja sam kriv. Promašio sam previše šuteva i većinu sam morao da pogodim. Nisam bio dobar u odbrani to je najveća greška. Nisam komunicirao dovoljno, baš sam bio loš, moralo je bolje – bio je samokritičan Adebajo.

Šesta utakmica igra se u noći između nedelje i ponedeljka.

SERIJA SE NASTAVLJA: Tejtum predvodio Boston do druge pobede

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PERICA OGNjENOVIĆ – Priče iz kraja #07

51 Komentara

    Zapatos de fútbol para Hombre y ni?o. Botas de fútbol de Tobillo Alto para ni?os
    Nike VANDALIZED Unisex Sneakers in Black Leather CI7594-001
    Rivetti in pelle da donna con manico superiore borse a tracolla borse moda zaini per shopping lavoro campus nero francese cane
    Chaussures de plage. chaussures de bain. chaussures aquatiques. pieds nus. chaussettes d’animaux américains. lion. mode chaussures de natation unisexe. pour homme et femme
    5 Axis Cnc Service
    RUCKSACK FRAU RUCKSACK YES-380S0

    Jeste da nije sjajno odigrao ali ne treba toliko da svaljuje krivicu na sebe

    Bice prilike da se popravi i da pokaze da je i dalje u dobroj formi

    Nije jedini krivac,cela ekipa je odigrala lose,imaju jos 1 mec loptu pa neka budu bolji

    Previse je samokritican, niko ne odigra uvek odlicno

    Ali si dao sve od sebe..to je razlika…

    lepo od njega sto preuzima odgovornost na sebe,ali i da nije to uradeo to se videlo,skroz lose odigrana utakmica sa njegove strane,i mislim da ne moze dvaput toliko lose da odigra

    Igračina, svakome naiđe jedan loš dan

    Dobiće ih Majami odmah u sledećoj i to je kraj serije 😉

    Dobro je dok je bio ljut na sebe, jeste nije dobro igrao bile odlični već sledeći meč

Postavi odgovor