Pokuševski u ulozi vojnika Partizana: Igraću šta god treba, probaćemo da osvojimo Kup

Uspešno je Partizan otvorio plej-of ABA lige i ubedljivo porazio Budućnost u Beogradu.

Nastavili su izabranici Đoana Penjaroje da podižu formu, uprkos nesrećnim porazima u Evropi – a, novu šansu za iskorak imaće već od četvrtka u Kupu Radivoj Korać. Impresije posle značajne pobede nad Podgoričanima izneo je Aleksej Pokuševski.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

“Pobedili smo, što je najbitnije na kraju. Mislim da se video mali umor od druge utakmice u petak, ali opet kažem – najvažnije je da smo slavili i da sa dobrim raspoloženjem idemo na Kup“.

Aleksa Radanov je odigrao možda i najbolji meč otkad je došao. Kako vidiš njegovu integraciju i napredak u ekipi?

“Super je igrao, baš mi je drago zbog njega. On je super momak, radi dobro i trebaće nam.”

Sledi Kup, gde će domaći igrači imati značajnu ulogu. Kakva su očekivanja, s obzirom na to da je prvi rival FMP i da ima i određenih problema sa povredama?

“Mislim da će svi biti bitni, svaki igrač, čak i mlađi. Treba da iskoristimo Kup na najbolji mogući način i, ako možemo, da ga osvojimo, pa da u dobrom raspoloženju nastavimo dalje. Biće važno da budem tu kao kapiten i da sve to držimo zajedno.”

Osim kapitenske uloge, očekuje se da više vremena provede na poziciji centra.

“Dobro, kako god bude bilo, ja ću igrati šta god treba. Spreman sam.”

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Trofej kupa nosi veliku draž, trofej ne znaci nista ali ima toliko značaj za navijace

    Na Pokusevskom je veliki zadatak, da nasledi Vanju kao kapitena i jos da donese trofej Partizanu

    Pokušaće li verujem da se neće ništa pitati je li tu Zvezda veliki Favorit

    Meni samo jedna stvar nije jasna kako je ovaj momak došao do nba-ja i igrao tamo

    Ja samo ne znam kada će početi da igra i da pokazuje talenat koji ima

    Dobar momak slab igrač kod mene u ekipi za njega nikad nebi bilo mjesta kakvu god to zvučalo nekome

    Nije u situaciji ništa da bira s obzirom da nije igrao neko vreme i da je prije povrede igrao dosta slabo on mora da radi veliki posao na teren

Postavi odgovor