PREDSEDNIK FENERA: Nemamo više onaj budžet, ako ti odgovara ostani

Predsednik Fenerbahčea Ali Koc poručio je treneru Željku Obradoviću da naredne sezone klub neće imati isti budžet kao prethodne.

Obradović je ovog ponedeljka sleteo u Istanbul na pregovore sa turkim klubom u vezi sa produžetkom saradnje.

Sastanak između predsednika i trenera zakazan je za utorak, a Koc je za klupsku televiziju izrazio nadu da će popularni Žoc ostati u klubu uprkos smanjenom budžetu.

-Razgovaraću sa Obradovićem o planovima za narednu sezonu. Pričao sam to ranije, a ponoviću i sada da on može da ostane u klubu koliko god želi. ali činjenica je da mi naredne sezone nećemo imati budžet od 30 miliona evra – upozorava Koc.

Prvi čovek nekadašnjeg osvajača Evrolige kaže da Obradović može ostati koliko god želi u klubu, ako prihvati izmenjene uslove kao posledica pandemije virusa korona.

-Želimo da budemo pod njegovim vođstvom. Naš trener je rekao da smo ove sezone napravili najbolji mogući tim. Nažalost, rezultati nas nisu pratili, ali ne može svaka sezona da bude idealna. Ipak, trener i igrači imaju veliko poverenje i nadam se da ćemo se naći sa Obradovićem na pola puta u vezi sa produžetkom saradnje – zaključio je Koc.

Ova nedelja biće ključna za rešenje da li će Obradović nastaviti put u Istanbulu koji je započeo 2013. ili će se okrenuti novoj avanturi.

BEZ DOGOVORA Gordić posle jedne sezona napušta Partizan?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Izjava Filipa Krajinovića, posle plasmana u finale | Adria Tour 2020

Đoković: Hvala čitavoj Hrvatskoj, čujem da će biti fenomenalna atmosfera

9 Komentara

    Ispada da ce najbolje ekipe imati oni sa najvise novca….

    Najbolje i najskuplje igrace da, tim kao tim tesko..

    PA ako je tako dobar trener neka se pokaze sa manjim budzetom sada!Lako je voditi tim sa velikim parama

    Srecom nije se pokazao do sada, pa ce sada da se dokazuje 🤦‍♂️😁

    Mislim da je mozda vreme da Obradovic nadje drugi klub koji ce podici na visi nivo.. Steta za Fener, ali je moglo da se nadje novca, koronu kao da koriste kao izgovor da bi vise zaradili

    Pa ne moze da nadje jer ih nema mnogo koji mu odgovaraju!Jer on uzima samo klubove sa velikim budzetima i onda dovodi koga hoce!

    Zato je Obradovic nasao resenje da jos smanji plate igracima da bi se napunio budzet..

    Opet mu ne vredi,nema ni priblizno ekipu kao Barsa ili Efes!

Postavi odgovor