Subotica spremna za finale Kupa - 4000 ljudi na tribinama, a na terenu veliki rivali

U Subotici se odbrojavaju dani do finala Kupa. Najavljuje se 4000 ljudi na tribinama. Biće to pravi spektakl, a na teren će prvo istrčati ženske ekipe TENT-a i Uba od 16.30.

Veliki rivali sad već po tradiciji. Dva trenera koja se dobro poznaju… Igrračice koje znaju šta mogu da očekuju od protivnica.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Danas je i zvanično najavljen taj veliki susret. Na konfereciji za medije održavnoj u Hotelu M prisutnima su se obratili kapiteni i treneri finalista.

Kapiten Uba Bojana Ćelić je prva iznela utiske pred finale.

Kup je specifično takmičenje samo po sebi, sve je u opticaju… Verujem u moj tim. Dala bih blagu ulogu favorita TENT-u. Mi dolazimo u punom sastavu sa velikom motivacijom. Nadam se najboljem“, rekla je Bojana Ćelić.

Danijela Andrić veruje u pozitivan ishod za Obrenovčanke.

Naše utakmice sa Ubom su uvek bile borbene i zahtevne – to očekujem i od ove. Jesmo ih pobedili dva puta u prvenstvu, ali u nedelju moramo da izađemo na teren fokusirane. Ub će sigurno odigrati najbolju utakmicu do sada. Mi smo u veoma dobrom ritmu, želimo da podignemo trofej i ove godine”, naglasila je kapiten TENT-a Danijela Andrić.

Nije još ni mesec dana prošlo od dolaska Milana Gršića na Ub, a već ga očekuje borba za trofej.

Osećam veliko uzbuđenje i kod sebe i kod igračica za ono što nas očekuje u nedelju… Imamo velike ambicije i pored izostanka nekih igračica. Svesni smo kvaliteta našeg protivnika, što pokazuje pozicija na tabli. Znam da u nedelju ne dolazimo da odigramo utakmicu. Želimo taj trofej i mislim da će devojke tako i nastupiti“, istakao je Gršić.

Pitanje je da li je bilo dovoljno vremena da se ekipa prilagodi na trenera, kao i trener na nju…

Mi treneri uvek tražimo više vremena. Za sada imam pozitivne utiske, ekipa dobro reaguje. Bojana je naglasila da je važno da budemo i energetski, taktički, mentalno prisutni na najvećem mogućem nivou kako bi uopšte mogli ravnopravno da učestvujemo u tom finalu. Ono što je ekipa do sada pokazala ja sam zadovoljan i mislim da to neće izostati u nedelju“.

TENT je u sjajnoj pobedničkoj seriji, ali trener Igor Žakić veruje da će njegove izabranice pokazati još bolje izdanje od prethodnih…

Želje velike, mogućnosti takođe. Rekao bih da u utakmici finala Kupa ne postoje favoriti. Takvo je takmičenje, takva je utakmica, trenutak inspiracije. Nadam se da smo našu najbolju odbojku sačuvali upravo za tu utakmicu. Svesni smo kvaliteta protivnika, ali se vođeni time šta smo pokazali do sada – mislim da imamo čemu da se nadamo“, podvukao je Žakić.

Bonus video:

0 Komentar

    Nemaju priliku često da imaju ovakve događaje i da imaju ovakav povod da dođe da napune tribine tako da ovo puta mislim da će biti kapacitet totalno popunjeni

    Mislim da će biti pune tribine ovu utakmicu svi jedva čekaju pogotovo navijači suboticana

Postavi odgovor