Čini se da nema kraja spisku otkazanih događaja ove godine, a još jedan u nizu jeste miting Dijamantske lige u londonu.
Ovim mitingom se inače svakog jula obeležava godišnjica Olimpijskih igara u tom gradu, ali ove godine je nećemo gledati zbog pandemije koronavirusa.
Takmičenje je bilo zakazano za 4. i 5. jul.
-Ova odluka će imati veliki finansijski uticaj na Atletsku federaciju Ujedinjenog Kraljevstva i sport generalno. Prihod koji dobijamo od takmičenja, kroz prodaju karata, prava prenosa i sponzorstva, pomažu upravljanje sportom i osnovne usluge – rekla je žoana Kouts.
Pre mitinga u Londonu, otkazani su i oni u Rabatu i Cirihu, a prvi po sadašnjem planu zakazan je za 11. jun u Oslu.
KORAK DALJE: Od danas sport u Srbiji i u zatvorenom prostoru
OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Euro 2004. i čudesna reprezentacija Grčke!
PANDEMIJA I RASPORED Mediteranske igre i EYOF ipak 2022. godine



Denis
Dvoranska prvenstva se otkazuju uglavnom…steta 🙁
DuLE
Pa kako je stanje tamo, otkažite i taj u Oslu…
Putnik
Sva otkazivanja do sada su ocekivana, pa tako i ovaj miting Dijamantske lige u Londonu. Finansijski gubici su ogromni, a posledice ce tek doci do izrazaja.
Denis
bas tako, tek ce biti gubitaka 🙁
Marko
Steta velika
Nikola
Tuzna vest bas
Scar
Auuu nista od sporta ove godine jedino ako uspeju ovaj fudbal nekako da završe do kraja i to je to.
Kosta10
Nadam se da cemo bar nesto od atletike videti ove godine
M
Da nije takmičenje u engleskoj verovatno ne bi bilo odloženo… ovako tamo uopste nije sigurno sada, najgori su u evropi sto se tice korone…
Todor
Verujem da imaju dobar razlog sto je otkazano, oni najbolje znaju stanje u svojoj drzavi i time se vode. Zao mi je sto necemo gledati Spanovicku jos uvek, ali ima vremena za sve.. Bice prilike ?
Gedza
Razumljivo nazalost. Ali odrzace se kad tad vala
Aleksa
jeste sve je to zbog bezbednosti i zdravlja ali velika steta za ove sportiste, nemaju oni bas cesto takmicenja
Zika
Nadam se da ce se u najskorijoj buducnosti ovo izmeniti
Acke
Pa nije samo ovde tako,svi sve odlazu,ima dosta sportova koji se nece ni odrzati ne znam sta je tu cudno trebaju se sto pre pomiriti sa tim
Kole
Svi odose u propast sto se finansija tice.. Steta majke mi
Dioklecijan
Zao mi Spanovicku. Imala je solidne sanse da osvoji DL.
Djordje Djordjevic
Tesko atletika da se nastavi. Dobar deo disciplina je nemoguce organizovati sa 100% sigurnosti.
Chupka
Zdravlje je na prvom mestu, bice svega.
Nemanja
Ovo je uzelo maha ,sve više odlozenih dogadjaja i dešavanja , jako lose za svet sports generalno …
Marija S
O ovome se pricalo i slutilo jos pre dve nedelje.
Djela
Pa i nije bas po meni okej mislim da treba da se nastavi al dobro
Ema
Malo su pozurili sa odlaganjem, steta bas sto se nece igrati, bas volim atletiku.
Dule
Takva je situacija pa su morali odložiti.
Peca
Ne cudi me, sta se sve ne odlizi zbog ove korone, pa naravno da ce i to.
Simon
tuzna vest. obozavam atletiku i bas mi zao sto odlazu
Nebojsa
Imali su vremena jos, mogli su sacekati sa ovom odlukom sigurno
Anonymous
Ne cudi me, sta se sve ne odlizi zbog ove kor
Kiki
Atletiku bas i ne pratim,ovo mi nije zao,samo ostali sportovi da se nastave 🙂
DelijaMomak
Mnogo me nervira sto ljudi pricaju samo o parama. A ne kazu da su otkazivanjem spasili ljudske zivote, da to ko j…
Andrijana
Jbt otici ce nam cela planeta u bankrot ako se ovako nastavi
nikola
sve se odlaze,nista cudno,i sve se pomera,mora tako dok ne prodje ova grozota skroz
Bobi30
Kad je bezbednost i zdravlje u pitanju mora tako.
Totti
Cela godina je pod znakom pitanja. Videcemo sta ce se na kraju odrzati.
Gogi
Šteta što se otkazuje, mogli su još malo sačekati sa odlukom.
Gogisa23
Slazem se msm da ce sve doci na svoje pa su mogli barem jos malo da sacekaju
Nemanja
nema sanse ni za atletiku do naredne godine
Vladana
Sta da radimo,, cekamo Tokio da ako docekamo
Stanko
sta danas nije pod znakom pitanja ? nadao sam se da ce se odrzati ali eto
Manki
sve je nekako pod znakom pitanja
Sanja90
Uopste ne vidim pravi razlog zasto se atletika ne bi odograla, a MMA moze, mislim da svi kontaju poredjenje
Katarina
Pa ne znam da li moraju toliko unapred otkazivati…mogli su jos malo sacekati…mozda se smiri situacija tokom leta?..ima jos 2 meseca….ili da ga pomere…??
BokiAr
Treba sva takmicenja prebaciti u Srbiju…kod nas sve moze…
Kiza30
Hahahahahahha realno
Anđa
Ovo je bilo očekivano, zašto bi se i održavalo kada publika ne može da bude tu
Nikola96
Nadali smo se da ce se odrzati, mada mozda je i prerano bilo za donosenje ove odluke o otkazivanju.
Paja
Logicno kad nemaju od koga da uzmu pare
lfc
Očekivala se ovakva odluka
zizi
steta, mislila sam da ce se ipak odrzati.. volim atletiku
Mare10
Najvise steta zbog Ivane!