DIZNI STOPIRA UFC "Nećemo borbe na sumnjivim lokacijama"

Borbe MMA boraca u okviru UFC šampionata neće biti održane ovog aprila.

Plan predsednika UFC Dene Vajta je propao – jer je izgubio podršku ključnih finansijera.

Kompanija Dizni je intervenisala i stopirala Vajtov plan.

U vlasništvu giganta iz filmske i televizijske produkcije je televizija ESPN, koja ima prava na televizijski prenos UFC borbi u Americi.

Tako su u Dizniju procenili da bi organizovanje ovakvih borbi, na “sumnjivoj” lokaciji, u periodu kada je svet u jeku borbe sa pandemijom koronavirusa, narušilo ugled televizije ESPN.

Ljudi mnogo moćniji i bogatiji od mene su me u četvrtak zvali i rekli da sve stopiramo. Poštujem partnerstvo sa njima tako da ćemo naravno odložiti spektakl – rekao je Vajt.

UFC planira da organizuje borbe u jednom kazinu, u indijanskom rezervatu u Kaliforniji, koji je primamljiv zbog značajnih poreskih olakšica.

Ovakve, kontroverzne borbe u oktagonu, su zabranjene u većini svetskih država, ali uživaju popularnost širom sveta.

Da li će UFC naći rešenje? I da li je u redu organizovati borbe u ovom trenutku?

BEZ ŠANSE ZA SPEKTAKL Ništa od borbe Fjurija i Džošue ove godine

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zdravko Kuzmanović: RADOMIR ANTIĆ JE BIO VELIKI GOSPODIN! Ako Zvezda pozove… Serija A – LUDILO!

22 Komentara

    A bez publike kao i svugde i nece biti problema .

    Svakako kao sto svaki sportista trpi tako i MMA borc.Njihova prednost po mom misljenju je sto mogu odrzati formu za razliku od timskih sportova

    Pa ako ne stane, ako ESPN ne bude prenosio, kako jos love da skupe? Kontaju da ce posle svega ovog jos vise skociti rejting, ljudi koji su obozavaoci MMA ce jedva cekati da krene da gledaju.

    Van pameti je organizovati borbe u ovom trenutku.

    Totalno van pameti..sve je prekinuto pa mogu i borbe dok se situacija ne smiri i ne prodje…

    Komppanija Dizni cuvena po cojstvu i junastvu…. Odvratni ste. Pustite ljude,platice vam sve UFC

    Dizni…. Samo kada se oni javise…. Koga bre briga za njih. Malo im je sto supropastili nekolicinu filmova. Pa sta ce ljudi sa tolikom kolicino skupljene energije u sebi?

    Ako nisu u stanju da se strpe da prodje ovo … treba ih na livadu da se biju seljaci .

    e ali ovaj Dizni je upleten u sve radnje gde se vrti lova

    Није то безбедно додирују се тим знојавим телима. Момци борба нека буде поштена, нема ни овога, ни онога….хахахаха

    MMA borci sada imaju vremena da se pripreme .Njihovi treninzi i pripreme su takve da sve bez problema rade i u izolaciji.

    Kada se ovo nastavi bice odlicne borbe mislim da sada ovi borci imaju dovoljno vremena da se pripreme za sve svoje protivnike

    Iskulirajte da se situacija smiri, posle fajt do mile volje

    I treba da se prekine,i nije neki sport kad je
    Glavni “Dizni”

    Ovo je desavanje je najvise ovaj sport pogodilo i najvise ce trpeti oni velike minuse mnogo se vremena ulaze ovde

    Mislim da ovo trenutno desavanje najvise utice na ovaj sport jer oni se za mec spremaju vise nedelja da ne kazemo i po par meseci dok ostali sportove igras i po 2-3 puta nedeljno

    Imaju sada i vise nego dovoljno vremena da se spreme. A posto su klubovi zatvoreni, nema bahanalija sa starletama

    hahahaah tacno tako

    Zar stvarno mislis da oni nemaju nacina da imaju uzitke sa starletama? Ajte molim vas

Postavi odgovor