Dva kola Superlige – dve pobede. Odbojkaši Partizana za sada imaju maksimalan učinak, mada treba napomenuti da još nisu izlazili na megdan jačim ekipama.
Prvi trijumf je zabeležen protiv Ribnice – 3:2, drugi na meču sa Jedinstvom iz Stare Pazove – 3:0. Kobiljski je bio zadovoljan zbog maksimalne pobede…
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
“Sigurno da je ovo vruć parket… Mi smo došli spremni da se borimo. Ovo je za nas velika pobeda“, rekao je posle meča Dragan Kobiljski za OSS. “Mislim da će mnoge ekipe u Pazovi imati problem. Rezultat 3:0 možda izgleda kao da je bilo lagano, ali nije… Jedinstvo na jednu ili dve lopte može da se vrati i onda utakmica može da ode negde gde nam ne odgovara. Uspeli smo da održimo fokus tokom celog meča i izašli kao pobednici“.
Utiske je izneo i kapiten Milija Mrdak.
“Čestitao bih svojoj ekipi na bitnoj pobedi, teško gostovanje… Moram da priznamo da smo očekivali veći otpor od strane protivnika. Očigledno im nije bio dan, a i mi smo bili solidni. Nismo im omogućili da se previše razigraju“, ispričao je Mrdak posle trijumfa. “Drago mi je što smo uzeli tri boda. Ima još mnogo da se igra i verujem da će Jedinstvo kako sezona bude odmicala da pronađe željeni ritam. To je ekipa sastavljena od veoma kvalitetnih igrača… Sigurno da će naći svoju igru, drago mi je što to nije bilo danas“.
SUPERLIGA SRBIJE ZA ODBOJKAŠE
2.kolo
Petak
Karađorđe – Ribnica 3:0
Subota
Radnički Kragujevac – Dubočica 3:0
Takovo – Spartak Subotica 3:2
Mladi radnik – Vojvodina 0:3
Jedinstvo Stara Pazova – Partizan 0:3
Niš – Crvena zvezda 1:3
Bonus video:



andrija.djulovic
Odbojkaši Partizana su ostavrili za sad dve pobede ali mislim da ih tek čekaju jaki protivnici, videćemo hoće li nastaviti da budu tako uspešni.
kluka4002
Ako nastave ovako da igraju neće se protiv njih niko mnogo naigrati to je sigurno