MOTO GP SA PUBLIKOM U MIZANU Italijani se ne plaše korone

Kako stoje stvari na stazi u Mizanu će biti 10 hiljada navijača.

Predsednik regiona Emilija-Romanja Stefano Bonaćini je potpisao dokument po kom će biti dozvoljeno da na događajima na otvorenom prisustvuje ograničen broj ljudi.

Emilija Romanja je posle istrage nadležnih započela da radi na mogućnostima da navijači dođu na stazu u Mizanu. Poštovaće se svi protokoli i biće rigoroznih pravila na dva važna događaja, Velikoj nagradi San Marina i Riminija i Velikoj nagradi Emilija Romanje i Riminijastoji u saopštenju italijanske regije Emilija-Romanja.

U Mizanu će se ove godine voziti dva puta, 13. septembra je prva Velika nagrada, a 20. septembra druga.

Da podsetimo staza Marko Simončeli ima kapacitet 110 hiljada ljudi.

MOTO GP: Mark Markez ne vozi ni u Austriji!

OBAVEZN POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #06 | FUDBAL, ILIJA I JOŠ PONEŠTO

9 Komentara

    Samo da ne bude kao sa fudbalskim mecom

    Oni nisu normalni, izgleda da opet zele stari scenario

    Ovo je sjajna vest za sve ljubitelje Moto GP

    E ako se italijani ne plaše…

    Napokon i publika se vraca,dobre vesti

    Msm da pvo nije bas odgovorno s ni ok prema svima koji sede kod kuce i ne idu da vodre svoje timove itd

    pa ne znam bas koliko im je ovo pametan potez,ne moze ovo trajati jos ne znam koliko,treba sacekati da se sve vrati u normalu pa onda o ovome razmisljati

Postavi odgovor