ZAVRŠEN TURNIR LEGENDE RADNIČKOG Domaćin je najbolji

Odbojkaši kragujevačkog Radničkog pobednici su memorijalnog odbojkaškog turnira „Legende Radničkog” u “SBB hali Jezero”.

Kragujevčani su poslednjeg turnirskog dana bili uspešniji od Mladog radnika iz Požarevca sa maksimalnih 3:0 u setovima .

Odbojkašima Niša je pripalo drugo mesto, dok su Požarevljani turnir završili na poslednjoj, trećoj poziciji.

Iskusni srednji bloker Radničkog Vuk Milutinović pun je pozitivnih utisaka nakon ovog turnira.

Ovaj turnir je samo dokaz ozbiljnog rada u prethodnom delu priprema. Pokazali smo da je naša prednost u odnosu na druge ekipe to što imamo 12-13 kvalitetnih igrača, koji mogu da odigraju na visokom nivou i da zamene jedni druge, a da se to ne odrazi previše na kvalitet same igre – rekao je Milutinović za klupski sajt.

Strateg Mladog radnika Ivica Jevtić čestitao je Radničkom na pobedi i osvojenom prvom mestu na turniru.

Mi smo dosta promenili i podmladili ekipu u odnosu na prošlu sezonu. Od iskusnijih igrača tu su samo kapiten Mladen Bojović i libero Ivan Ilić, dok ostatak tima uglavnom čine igrači iz našeg juniorskog pogona, uz još par klinaca iz Pančeva i Velikog Gradišta. Shodno tome, plan nam je da u nastupajućoj sezoni afirmišemo te mlade momke, kako bismo kroz godinu-dve dobili jednu stabilnu ekipu koja će se boriti za vrh tabelekazao je Jevtić.

Nagrada za najboljeg igrača turnira završila u rukama srednjeg blokera Radničkog Nikole Goića.

-Drago mi je što sam upravo ja izabran za najboljeg igrača turnira. Naravno, značajan udeo u osvajanju ovog priznanja imaju i moji saigrači jer su mi oni svojim dobrim igrama omogućili da se istaknem – poručio je dopbitnik.

Tako je stavljena tačka na još jedan u nizu memorijalnih turnira kojim Odbojkaški klub Radnički čuva uspomenu na svoje legende Aleksandra Gigovića i Dejana Brđovića.

DOGOVORENO: Odbojka u Srbiji od 15. septembra!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #10 | ŽELjKO URDAREVIĆ

4 Komentara

    Svaka čast za organizaciju, lepa stvar nema sta.

    svaka cast,ozbiljan rad i odma se vide rezultati,samo tako nastavite i nema zime

    Odlican turnir,zasluzena pobeda Radnickog

    Pokidali su sve realno ..daleko najjači

Postavi odgovor