Još uvek nikoga nije doveo Real Madrid ovog leta, ali bi zato uskoro mogao da realizuje čak sedmi izlazni transfer ovog leta.
Kako navode španski mediji izgleda da je gotovo i da će Oskar Rodrigez da pojača novog osvajača Lige Evrope – Sevilju!
Pominjalo se da bi talentovani vezista mogao u Viljareal za okruglo 20.000.000 evra, ali je on ipak odabrao da igra Ligu šampiona naredne sezone.
Andalužani će platiti 13.500.000 evra (mada se negde pominje i celih 16.000.000 evra) i za taj novac dobijaju 75 odsto vlasničkih prava na igrača.
Óscar Rodríguez está a un paso de firmar con el Sevilla.
Al final, según informa @RarrochaR el Sevilla pagará 13.5 millones por el 75% del pase del jugador.— Arancha Rodríguez (@AranchaMOBILE) August 28, 2020
Real Madrid zadržava presotalih 25 odsto i verovatno dobija pravo preče kupovine u budućnosti…
“Kraljevski klub” bi tako zaradio 64.000.000 evra pošto su do sada prodati Ašraf Hakimi (40.000.000 evra), Dani Gomez i Horhe de Frutos (obojica po 2.500.000 evra).
Viljareal je za pozajmicu Takefuse Kuba platio takođe 2.500.000 evra dok je Havi Sančez otišao u Valjadolid za 3.000.000 evra.
Još ako se obistine najave da će Hames Rodrigez u Everton za 25.000.000 evra, eto Realu profita od gotovo 100.000.000 evra samo ovog leta…
Marko Nikolić ostaje bez najboljeg igrača
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 09 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA po klubovima u kojima je igrao



Mare77
Prodaju jos par igraca i dovesce oni nekog sigurno ne moze da prodje transfer bez njih
Goran 22
Odlican posao prave sa prodajom, kod njih nije kriza. Bas me cudi sto oni ne dovode nikog novog od igraca
Rade Vulic
Zna Real sta radi, i pred kraj transfera bomba dolazi u Real po obicaju
rodrigo
lepo se Real oslobodio igraca na koje ne racuna,i uzece dobre pare nema sta,odlican posao su napravili,retko koji klub je prodao toliko igraca na koje vise ne racunaju,ali to je Real
Biska
Vec godinama unazad tako rade, razradili su posao do tancina
Zare 202
Videćemo da li će se ovaj poso isplatiti. Ja mislim da nece.
Kiki88
Nista specijalno,grejace klubu gde god da ode,prosecan igrac
Sasa 22
U Sevilji nece grejati sigurno ipak im je potreban ovakav igrac
Toza
Bitno mu je da ne greje klupu već da stalno igra
Džoni
Pa bolje mu je tamo gde će igrati LŠ nego da se bori za sredinu tabele
Nemanja
Bas tako … LS je svima velika želja