Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca savladali su Vuljagmeni u Atini 10:9 (2:3, 2:1, 3:4, 3:1) u poslednjem 14. kolu A grupe Lige šampiona.
Kragujevčani su se četvrtim trijumfom oprostili od elitnog takmičenja, ujedno odigrali i poslednji meč u sezoni.
Na kraju, Radnički je zauzeo šesto mesto u grupi, nedovoljno za plasman na Fajnal-ejt.
Po tri gola za Radnički postigli su Bogdan Gavrilović i Nikola Kojić, dok su se po dva puta u listu strelaca upisali Nemanja Stanojević i Nikola Lukić.
Za grčki tim, na čijoj klupi sedi Vladimir Vujasinović, takođe tri puta u strelce upisao se Efstatios Kalogeropulos, a Nikolaos Kastrinakis i Čaralampos Trulos po dva.



Zmaj
Bas lep nacin da se oproste od takmicenja ,pobedom.Steta sto se nisu plasirali na bolje mesto!!!
Vanja
Bitno je učestvovati, biće bolje nareden sezone
Mita
Nema veze, sledeće godine će Radnički ostvariti bolji uspeh, siguran sam u to! Za sad dovoljno je što su takmičenje završili sa 4 pobede u nizu, nije ni to lako bilo ostvariti!
Ognjen
Na žalost nisu se plasirali na Fajnal 8 ali se videlo da daju sve od sebe!
Ciga
Jednostavno ovo je bila pobeda za kraj. Radnicki je imao korektnu sezonu u ligi sampiona.
Flaki
Dobro su igrali. Steta sto nisu napravili neki bolji rezultat u ligi sampiona.