KAPA DOLE MAJSTORE: Cupara za poluvreme primio svega četiri gola i postavio rekord (VIDEO)

Kakav dan za rukomet!?

Srpski rukometni golman Vladimir Cupara ostvario je neverovatan rezultat. On je primio svega četiri gola i uradio nezapamćenu stvar u karijeri, ali i u rukometu, kada se pogleda statistika.

Cupara je četiri gola primio za čitavo prvo poluvreme, odnosno za pola sata igre u duelu Vesprema i Balatonfureda, braneći za Vesprem koji je na poluvremenu vodio 17:4.

Svojim odbranama je Cupara postavio rekord karijere, jer je tokom prvog poluvremena imao 90 posto uspešnosti u jednom momentu!

Ovaj podvig našeg golmana oduševio je i Željka Radojevića, statističara nekoliko reprezentacija i nekadašnjeg trenera Partizana.

– Ja se ne sećam tolikog procenta ikada za svih 23 godine od kada pratim statistiku… Svaka cast – rekao je Radojević.

Cuparin tim je u drugom poluvremenu primio 11 pogodaka i meč je završen rezultatom 38:11, s tim što je veći deo tog dela igre branio Korales. Vladimir Cupara je meč završio sa 75 posto uspešnosti.