Arunović potpuno iskrena: Trening me drži da ne šiznem!

Zorana Arunović otkrila je da dane u karantinu provodi trenirajući i uz komunikaciju sa najbližima i članovima porodice.

Arunović je istakla da da joj izolacija ne prija, ali da koristi vreme za treninge.

-Kako bih sačuvala svoje mentalno zdravlje, a mislim da je to u istoj ravni sa opštim zdravljem, u dogovoru sa Jelenom (sestra i trener) odluka je da zadržimo rutinu treniranja – rekla je Arunovićeva za Kurir.

Zorana je deo opreme donela kod kuće i tako trenira, što su zapravo vežbe nišanjenja.

I upravo joj to pomaže da se izbori sa novonastalom situacijom.

-U situaciji kada se preporučuje neizlazak iz stana, za nekoga ko je naučio da stalno negde žuri i juri i putuje, ovo je malo teško izdržati, te je ova rutina ono što me drži da ne šiznem.

Dotakla se i teme odlaganja Olimpijskih igara.

-Sad kada su Olimpijske igre odložene, svi se dosta mučimo sa pitanjem motivacije. Samo nekoliko meseci pred događaj, za koji se sportisti spremaju godinama, desi se globalna kriza i celokupan plan napravljen pre ko zna koliko pada u vodu.

Poznata je kao veliki humanista, a nedavno se odazvala i pozivu Crvenog krsta.

-Mislim da je bitno da u ovim trenucima svi pružimo podršku jedni drugima kako bismo zajedno što lakše prošli kroz ovaj period izolacije.

Za kraj, imala je i važnu poruku.

-Naporno je sve ovo za psihu, te preporučujem što više onlajn kontakata sa ljudima koje volimo kako bi i nama i njima bilo lakše. I samo hrabro. I ovo će se jednom zvati juče – završila je Zorana.

“PLAN B” NE POSTOJI Otkazivanje Olimpijskih igara – moguće je?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | Dobio sam 10 hiljada dolara da se potučem sa Kobijem!

NIKAD NIJE KASNO Džon Fjuri se vraća u ring, Tajson ga sprema!

46 Komentara

    I ja bih trenirao sa tvojim rekvizitima. Ne znam kako bi se komsijama svidelo xaxxa

    Posalji i meni jedan da i ja vezbam 😀

    Lepo je rekla, sve ovo ce se jednom zvati juce. Zato samo napred. Bravo Zorana.

    Svako ima svoj nacin da ne poludi 😀

    Pa tako treba, izolacija je za psihu haos zato se treba zaokupiti necim sto ce rasteretiti nas mozak, vezbanje, citanje, pisanje…sta god kome odgovara…

    Nikom nije lako, dobro da moze da trenira svakodnevno

    Tako je devojko, samo masovni treninzi, pa dogodine ako bog da po medalju

    Podrska je svakako najbitnija, kako bi se sto lakse kriza prebrodila.

    Nikome ovo ne prija fizicki a pogotovu psihicki ako imas uslove za treniranje samo napred

    Super je to sto je streljastvo takav sport da se moze trenirati i u uslovima izolacije, velika je to prednost.

    Pa da ti kazem Zorana, tu smo slicni i mene rad od kuce drzi u normali da nebi flipnuo.

    Motivacija je jako bitna i mogu da razumem Zoranu,spremala se,trenirala a sada nema priliku da pokaze sta ume

    Pomalo zavidim sportistima jer imaju rutinu treninga.Ja je nemam i sigurno cu da siznem

    Svaka cast Zorana, trud ce se isplatiti ?

    mirna ruka mirna glava… samo napred

    Mene drze Meridianovi portali da ne siznem

    Sta bi mi bez njih ?

    ona barem moze da trenira i niko joj to ne moze zabraniti!!

    Individualni sportovi ne trpe mnogo,ovo im je pravo vreme da se spreme za nove izazove

    Vecini smeta izolacija i zatvorenost. Sreca je da moze da trenira uopste jer neko ne moze ni to.

    Jao kado joj zavidim, u ovim uslovima oko njene zrade ima najviše šanse da nema golubova. Šalu na stranu, ona je retko pozitivan lik.

    Arunovićka je dobrica i ima vremena za nju,takav sport do 50-e godine može da puca !

    Ova ako šizne mi cemo joj biti mete 🙂

    Hahaha ova ti je dobra

    Za razliku od nekih drugih,ti bar mpžeš da treniraš kući…

    Većini ne prija izolacija?
    Dobro je sto ima uslova za trening kod kuce

Postavi odgovor