Odbojkašice TENT iz Obrenovca izgubile su u gostima od italijanskog Skandićija rezultatom 3:0 (25:14, 25:21 i 25:17), u prvoj utakmici 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Italijanke su bez ikakvih problema i ekspresno pokazale klasu i ubedljivo savladale šampiona Srbije.
U ekipi TENT-a bolje od ostalih bile su Sara Carić sa 13 poena, Jelena Lazić sa 7 i Jovana Cvetković 6 poena.
Kod Italijanki najbolje su bile Kimberli Drevnjok sa 15 i Srna Marković sa 14 poena.
Revanš će se biti odigran u danas od 18 časova ponovo u Skandićiju.
NA DANAŠNJI DAN dve bitne medalje srpske odbojke
OBAVEZNO POGLEDAJTE: BOROTA NA SUDU | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #17



Bakuta
Jbg više sreće u narednoj utakmici
Kolekcionar13
Slabe su nase odbojkasice, nema tu sta dalje da se prica
Mile
Tek je prva utakmica prvog kola.. bice to bolje valjda u narednoj utakmici..Ali Italijanke su bas jake..
Kiki88
Jace su italijanke za klasu,nema nazalost tent nikakvih sansi
Flaki
Italijanke su tro duplo puta bolje..to su cinjenice.