Mađarska teniserka Amarisa Tot poražena je od Katerine Bendl 6:3,6:1 u osmini finala ATP turnira u Budimpešti za sat i 18 minuta.
Interesantno mađarska teniserka, inače 540. na WTA listi poražena je odmah u narednoj rundi nakon sramnog poteza na među protiv Kineskinje Šua Dženg.
Podsetimo, u završnici prvog seta pri rezultatu 5:5, Tot je nakon jedne sporne loptice obrisala nogom trag, a Kineskinja je zaprepašćena zbog toga dobila napad panike, potom i predala meč nakon rasprave sa sudijom.
Nije to omelo Tot da burno proslavi pobedu, zbog čega se našla na meti mnogih kolega i koleginica, kao i novinara širom sveta.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
Ipak, stigla ju je instant karma i glatko je eliminisana u prvom narednom meču.
Bonus video:



Tomislav
Karma je čudo, uvek sustigne onoga koga treba
Jelena
Tako mlada a ni govora o fer-pleju. Šta će tek biti za koju godinu