SUZE ŠAMPIONKE Kenin baš teško podnela poraz

Australijan open će dobiti novu šampionku u ženskoj konkurenciji, pošto je Sofija Kenin eliminisana već u drugom kolu.

Nju je u dva seta izbacila Estonka Kaja Kanepi.

Amerikanki je poraz veoma teško pao, pa je na konferenciji za medije posle meča bila uplakana.

– Osećam se kao da uopšte nisam bila tu. Glava mi je bila negde drugde. Svakako ne želim da umanjim Kajin uspeh, igrala je veoma dobro i imala je neke sjajne poene. Imala sam šanse, ali jednostavno nisam mogla da ih iskoristim. Znam i zašto – bila sam veoma nervozna – objasnila je Sofija Kenin.

Očito da je pritisak učinio svoje i Kenin nije znala kako da izađe na kraj sa tim.

Šta vi mislite, ko će je naslediti na tronu?

Olga: Nije mi dala šansu da igram, bila je mnogo bolji igrač dana

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zanimljivosti o tenisu KOJE NISTE ZNALI | Meridian Sport TV

5 Komentara

    Zablistala estonka u 35-oj godini, odigrala meč karijere pa slvaila protiv šampionke! BRAVOOOO! 🙂

    Jasno je da nije u formi i njena igra je bila dosta slaba sto je protivnica i iskoristila vrlo lako …vidno nezadovoljna sobom i svojom igrom .-ali i to je sastavni deo sporta ,porazi su normalna stvar

    Niko poraz ne prihvata lako,posebno ako je imao velike ciljeve….Tako da su suze smpionke Kenin bas razumljive….

    Kaja Kanepi je odlicna teniserka.Igra odlican tenis,meni se jako dopada kako igra i za mene ova pobeda Estonske teniserke nije uopste iznenadjenje.

    to se vise ne moze reci ko ce je zameniti na tronu,svakoga dana pada po jedno ili vise iznenadjenja,tako da je tesko o tome pricati,mnogo je promenila ova situacija sa koronom,i ne zna se vise sta od koga ocekivati,forme su nestabilne i svasta moze da bude do kraja

Postavi odgovor