RAFA JE DALEKO OD FORME: Fric podelio lekciju Nadalu na startu Mastersa u Torinu!

Američki teniser Tejlor Fric pobedio je večeras u Torinu drugog igrača sveta Španca Rafaela Nadala sa 7:6, 6:1, u meču prvog kola Zelene grupe na završnom mastersu.

Deveti igrač sveta je Nadala pobedio za sat i 38 minuta.

Teniseri su čuvali servise u prvom delu igre, koji je odlučen u taj-brejku. Fric je u 13. gemu bio bolji rezultatom 7:3.

Fric u četvrtom gemu drugog seta oduzima servis rivalu, a do novog brejka dolazi u šestom gemu, nakon što je Nadal na petoj brejk lopti napravio duplu grešku.

Amerikanac je u sledećem gemu iskoristio prvu meč loptu i došao do uvodne pobede.


Ranije danas u Zelenoj grupi četvrti teniser sveta Norvežanin Kasper Rud savladao je šestog igrača na ATP listi Kanadjanina Feliksa Ožea-Alijasima sa 7:6 (4), 6:4.

U utorak se u ovoj grupi sastaju Rud i Fric, odnosno Nadal i Ože-Alijasim.

Izvor:Beta

ĐOKOVIĆ U DOBROM RASPOLOŽENJU U TORINU: Probaću vino pred Australiju! Pobeda na ovom turniru bi bila šlag na tortu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Kamerun i osvoji dres! EP28 | Meridian

3 Komentara

    Ne znam šta radi na turnirima, samo zauzima mesto mladim igračima koji bi mogli da se pokažu

    Da je daleko od forme to se videlo,a da ce da pukne u startu to se niko nije nadao!!!

    Ja sam očekivao ovakav ishod Nadal ne igra dobro ovo je znak da nije kao pre njegovo vreme prolazi definitivno

Postavi odgovor