Američki teniser Tejlor Fric pobedio je večeras u Torinu drugog igrača sveta Španca Rafaela Nadala sa 7:6, 6:1, u meču prvog kola Zelene grupe na završnom mastersu.
Deveti igrač sveta je Nadala pobedio za sat i 38 minuta.
Teniseri su čuvali servise u prvom delu igre, koji je odlučen u taj-brejku. Fric je u 13. gemu bio bolji rezultatom 7:3.
Fric u četvrtom gemu drugog seta oduzima servis rivalu, a do novog brejka dolazi u šestom gemu, nakon što je Nadal na petoj brejk lopti napravio duplu grešku.
Amerikanac je u sledećem gemu iskoristio prvu meč loptu i došao do uvodne pobede.
Ranije danas u Zelenoj grupi četvrti teniser sveta Norvežanin Kasper Rud savladao je šestog igrača na ATP listi Kanadjanina Feliksa Ožea-Alijasima sa 7:6 (4), 6:4.
U utorak se u ovoj grupi sastaju Rud i Fric, odnosno Nadal i Ože-Alijasim.
Izvor:Beta
ĐOKOVIĆ U DOBROM RASPOLOŽENJU U TORINU: Probaću vino pred Australiju! Pobeda na ovom turniru bi bila šlag na tortu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Kamerun i osvoji dres! EP28 | Meridian



nadja
Ne znam šta radi na turnirima, samo zauzima mesto mladim igračima koji bi mogli da se pokažu
magdalena
Da je daleko od forme to se videlo,a da ce da pukne u startu to se niko nije nadao!!!
mitra
Ja sam očekivao ovakav ishod Nadal ne igra dobro ovo je znak da nije kao pre njegovo vreme prolazi definitivno