Novak Đoković se oporavlja od kidanja butnog mišića u duži od tri centimetra.
Mnogi su sumnjali u njegovu povredu, ali je onda u javnost izašao direktor Australijan open Kreg Tajli, koji je demantovao da je srpsi teniser lažirao povredu.
Novak se trenutno nalazi u Milanu, ali ne turistički. Kako javlja “Gazeta”, Đoković je došao na pregled kod specijaliste Žan Pjera Mirsmana. Poznati hirurg i kiropraktičar dugo sarađuje sa Noletom, a sada je na zadatku da zaleči mišić butine.
Takođe, navodi se da će i svratiti do svojih prijatelja iz fudbalskog kluba Milan.
Po povratku u Beograd, čekaju ga njegov kondicioni trener Marko Paniki i fizioterapeut Klaudio Zimalja. Sa njima nastavlja dalji rad, pošto ima cilj da zaigra na turniru u Dubaiju, koji je na programu od 27. februara do 6. marta.
Podsetimo, Novak je podneo molbu za specijalni ulazak u SAD pošto nije vakcinisan, pa sada čeka odluku tamošnjih vlasti.
Bonus video:



Mikac
Radujem se Novakovom učešću u Dubajiu, on jako voli tamo da pobeđuje
Kole
Dobro je što ima renomiranog doktora da mu pomogne da sanira povredu do sledećeg takmičenja
Nemanja
Samo neka l zaleci povredu skroz , da spreman ide na turnir i da moze da igra bez provlema ..