Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je danas da “crno-beli” idu na pobedu protiv Šerifa u prvom meču šesnaestine finala Lige konferencija.
Šerif će u četvrtak od 21 sat dočekati Partizan u Kišinjevu.
Fudbalski savez Moldavije je po nalogu Bezbednosne službe Moldavije doneo odluku da se ovaj meč odigra bez prisustva navijača.
“Spremamo se za meč u četvrtak i daćemo i poslednji atom snage da donesemo pobedu u Beograd. Sve ekipe koje su došle do ovog dela takmičenja imaju kvalitet i zato ne treba bilo koga potcenjivati”, rekao je Gomeš, preneo je Partizan.
On je istakao da je cilj igrača Partizana da plan iz svlačionice sprovedu na teren.
“Da li su izmene u samoj ekipi Šerifa veće ili manje, to ćemo videti na samom terenu i u našim analizama pred utakmicu. Naše je da budemo kao jedan, da plan iz svlačionice sprovedemo na terenu i da uradimo sve što je do nas. Nova utakmica, novi dan i nova motivacija, a mi je imamo!”, dodao je Gomeš.
Revanš meč će biti odigran 23. februara u Beogradu.
Bonus video.



Draža
Ove mi reči ulivaju zrnce nade da su se trgli i da će dati sve od sebe na ovoj utakmici
Rajko
Verujem da Gomeš iskreno misli sve što je rekao ali posle onog debakla protiv Mladosti mi ostali nismo sigurni u kvalitet Partizana
Somi
Ispada Partizan,uzdrmani su porazom od Mladosti
Zofa
Dobija Partizan ovaj mec,lagano bas lagano
Dambo
Ako Gomes proradi,nema zime za crno-bele u Moldaviji
Paki
Rikardo samo neke poruke salje,ali ni on ne zna kome
Nemanja
Ako budu igrali kao protiv mladosti nela se ne nadaju nicemu … po meni u ovoj utakmici Serif je izraziti favorit nazalost