Rikardo Gomeš poslao snažnu poruku pred gostovanje u Moldaviji

Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je danas da “crno-beli” idu na pobedu protiv Šerifa u prvom meču šesnaestine finala Lige konferencija.

Šerif će u četvrtak od 21 sat dočekati Partizan u Kišinjevu.

Fudbalski savez Moldavije je po nalogu Bezbednosne službe Moldavije doneo odluku da se ovaj meč odigra bez prisustva navijača.

“Spremamo se za meč u četvrtak i daćemo i poslednji atom snage da donesemo pobedu u Beograd. Sve ekipe koje su došle do ovog dela takmičenja imaju kvalitet i zato ne treba bilo koga potcenjivati”, rekao je Gomeš, preneo je Partizan.

On je istakao da je cilj igrača Partizana da plan iz svlačionice sprovedu na teren.

“Da li su izmene u samoj ekipi Šerifa veće ili manje, to ćemo videti na samom terenu i u našim analizama pred utakmicu. Naše je da budemo kao jedan, da plan iz svlačionice sprovedemo na terenu i da uradimo sve što je do nas. Nova utakmica, novi dan i nova motivacija, a mi je imamo!”, dodao je Gomeš.

Revanš meč će biti odigran 23. februara u Beogradu.

Bonus video.

7 Komentara

    Ove mi reči ulivaju zrnce nade da su se trgli i da će dati sve od sebe na ovoj utakmici

    Verujem da Gomeš iskreno misli sve što je rekao ali posle onog debakla protiv Mladosti mi ostali nismo sigurni u kvalitet Partizana

    Ispada Partizan,uzdrmani su porazom od Mladosti

    Dobija Partizan ovaj mec,lagano bas lagano

    Ako Gomes proradi,nema zime za crno-bele u Moldaviji

    Rikardo samo neke poruke salje,ali ni on ne zna kome

    Ako budu igrali kao protiv mladosti nela se ne nadaju nicemu … po meni u ovoj utakmici Serif je izraziti favorit nazalost

Postavi odgovor