LEPE VESTI Navijači će prisustvovati Mastersu u Madridu

Direktor Mastersa u Madridu Felisijano Lopez poručio je da će navijači moći da prisutvuju na tom turniru.

Nedavno su i organizatori Rolan Garosa najavaili da se taj Grend slem neće igrati pred praznim tribinama.

Ова слика има празан alt атрибут; име њене датотеке је GettyImages-1148677963.jpg
Đoković je prošle godine u finalu Mastersa u Madridu savladao Stefanosa Cicipasa (Photo by Julian Finney/Getty Images)

Kako stvari stoje publike će biti i u Madridu.

– Uvereni smo da će biti gledalaca. Radimo na tome sa nadležnim organima, predstavili smo im naš protokol pre nekoliko dana. Iznenadili su se koliko su striktna pravila, kada je reč o bezbednosti navijača i naročito igrača. Sigurno smo da će ga odobriti – poručio je Lopez.

Masters u Madridu će se igrati od 13. do 20. septembra. Prošle godine titulu je osvojio Novak Đoković.

NORMAN (NE)SKROMAN: Stan je jedan od najboljih u istoriji

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport PODKAST | EP02: Liga šampiona, Liga Evrope – analiza parova

12 Komentara

    Da uz publiku djokovic sladje podigne trofej!

    Osecam da ce ovaj masters biti najbolji do sad

    Lepe vesti, prijace igracima sigurno

    Šta bi sad to trebalo da znači… 🤔

    E sad samo nek se i tu proširi zaraza i super…

    opa,pa nema lepse nego cuti ovako nesto,bice kao raspored casova ali nema veze za pocetak je dobro i tako nesto nego da nema nikoga,ohrabrujuce vesti nema sta

    Odlicno,sada je vreme da se svi zarazimo…

    Sjajno! Jedva cekam da ponovo gledam Novaka kako dominira

    Konacno lepa vest za ljubitelje tenisa.

Postavi odgovor