KANADSKA TENISERKA ZACRTALA CILJ: Želim da budem broj jedan!

Kanadska teniserka Bjanka Andresku izjavila je da ima jasan cilj, a to je prvo mesto na WTA listi.

Andresku je prošle godine bila jedno od najprijatnijih iznenađenja u ženskom tenisu osvojivši US Open pobedivši u finalu slavnu Serenu Vilijams.

Sada su joj apetiti porasli i želi da postane najbolja teniserka sveta.

– Ne znam šta budućnost donosi, ali ću dati sve od sebe. Ne volim da gubim. Broj jedan mi je definitivno cilj, kao i titule na drugim Grend slemovima. Očajnički želim da budem broj jedan – rekla je Andresku.

Andresku ima samo 19 godina, a već je šesta teniserka sveta.

Australian open pod upitom: Ovo bi bio najbolji scenario!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski Kutak iz karantina EP06 | EURO 1996

“Samo je Monika Seleš radila intenzivnije od Marije Šarapove…”

47 Komentara

    Mnogo je napredovala sa svojih 19 godina, ali se bojim da ako dodje neko vreme da joj ne ide, da ce psihicki da padne… Samo ce sebi napraviti zlo, jer mi deluje previse samouvereno

    Bjanka Andresku ima potencijal, ambiciju, tako da nema prepreka u pohodu na vrh, narocito sada kada u zenskom tenisu i nema toliko dominatnih igracica.

    Bravo, e tako je vidim dobrog igrača, nema lažne skromnosti. Devojka je rekla šta želi i to ti i ja želim.

    Pa vec je 6. mlada je, ima volji i zelju, pobedila je Serenu…nikakvo iznenadjenje i da bude br 1!

    Ima potencijala, možda i uspe

    I ja ti želim sreću u ispunjenju tog cilja

    Pa realno ako je sa 19 dogurala do 6 što da ne dođe i do prve pozicije?

    Samo radom i trudom moze to postici, srecno devojko

    Od svega mi je draze sto je dobila Serenu, antipaticna mi je totalno.

    Posjeduje veliki potencijal. Mozda i postane, nikad se ne zna

    Sto da ne,ima talenat samo da bude uporna i da vredno radi i moze svasta da bude

    Veliki cilj, samo radi na tome i mozes da uspes.

    Ima sve preduslove da bude broj 1.A tek ima 19 godina.

    Opa bravo mala, samo guraj i upornost ce se isplatiti

    Mlada i perspektivna! Sa samo 19 godina, a vec 6 teniserka na WTA listi. Kapa dole njenim ambicijama. Morala bi samo, nakon ove pauze da opravda poziciju i da zagrize jos jace do svog cilja.

    Ja verujem da ce ti se zelja ostvariti!

    Mlada je ,ceo sportki vek je pred njom.. Sve najbolje

    Ako dovoljno veruje u sebe, ako bude vredno radila ima sanse, nikad se ne zna

    Sa 19 godina osvojiti AO nije mala stbar tako da ovo sto je rekla je vrlo moguce

    U zenskom tenisu je svakako lakse doci do prve pozicije i zato mislim da moze

    Mala odlicno igra,mlada je i ima realno sanse da bude prva,svojom igrom se odlicno pokazala

    Zašto da ne, svako treba da ima neki cilj u svom životu, samo rad i do vrha će stići

    Kada je zensi tenis u pitanju,nikako da pronadju neku konstantnu i cvrstu igru.Od sjaja do ocaja,a tako se tesko stize do prvog mesta.

    Odlican uspeh u odnosu na njene godine.Uz veliki trud,nije iskljuceno da budes prvakinja.

    Vidi se da je devojka puna motivacije i verujem da ce uspetii

    Ona je odlicna teniserka,mlada i talentovana

    Zaista lepo 7. mesto na rang listi s obzirom na godine. Dosta ulozenog truda i rada i da je drzi ova zelja, imace velike sanse da izbije na sam vrh.

    Odlicna je potencijal, uz dosta rada i truda verujem da moze biti prva, pogotovu sto je razlika u zenskom tenisu u kvalitetu veoma mala i svako svakog moze da pobedi.

    Sigurna sam da ce i uspeti u tome, ako nastavi ovako…

    Samo jako mala i veruj u to sto zelis.

    Mlada, perspektivna i talentovana
    Za svaku pohvalu
    Samo radi na sebi i imaces odlicne rezultate

    Mlada, vrlo talentovana…ima sanse da bude broj 1…

    Sto bude gladnija uspeha vece su sanse da to i ostvari. Jeste Serena na zalasku karijere ali nije lako ni mnogim muskarcima gledati je sa druge strane mreze. I to na njenom US openu.

    Tesko da ce uspeti,jer kod zena ima previse padova

Postavi odgovor