Smailagić se oglasio iz bolnice (FOTO)

Košarkaš Partizana Alen Smailagić se još nije priključio nacionalnom timu zbog problema sa virusom, što je pre nekoliko dana potvrdio i dr Dragan Radovanović.

“Alen Smailagić se javio na prozivku reprezentacije sa znacima virusne infekcije koja je sada u sanaciji. Očekuju se rezultati završnih ispitivanja i da se on posle toga priključi reprezentaciji u kampu u Staroj Pazovi”, rekao je Radovanović.

Smailagić je sada oglasio i podelio fotografiju iz bolnice, uz komentar: “Ima nas svakakvih”.

Srbija će u četvrtak igrati protiv Poljske trening meč zatvorenog tipa.

Treći prijateljski meč zatvorenog tipa protiv Crne Gore je otkazan od strane domaćina iz tehničkih razloga.

Nemanja Nedović, Nikola Jović i Alen Smailagić na okupljanju reprezentacije Srbije
Alen Smailagić foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Bonus video:

4 Komentara

    Vazno je da mu je bolje i da se virusna infekcija smiruje,sto optimisticki daje veru da ce ucestvovati uz nasu reprezentaciju Orlova!!!!

    Čudan komentar “Ima nas svakakvih”, može da se protumači ovako i onako

    Dobro je znaci da će uskoro biti spreman da stane na teren

    Valjda nije sa odeljenja za urologiju zbog bola za reprezentaciju u polnom organu

Postavi odgovor