Darmštadu malo i 3:0 na poluvremenu (VIDEO)

Fudbaleri Darmštada i Borusije Menhengladbah odigrali su večeras u Darmštadu nerešeno 3:3, u meču četvrtog kola nemačke Bundeslige.

Darmštad je na poluvremenu vodio 3:0 golovima Marvina Mehlema u osmom, Mateja Maglice u 10. i Tima Skarke u 33. minutu.

Izjednačenje Borusiji u drugom delu doneli su pogocima Džordan Sibaču u 56, Florian Neuhaus u 74. i Tomaš Čvančara u 77. minutu.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Domaćin je od 49. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Matej Maglica.

Darmaštad je na 17. poziciji sa jednim poenom, a Borusija Menhengladbah na 14. mestu sa bodom više.

U narednom kolu, Darmštad će gostovati Štutgartu, dok će Borusija gostovati Lajpcigu.

(Izvor: Beta)