FENER I OBRADOVIĆ Ništa se još ne zna, odluka pada u sredu!

Sve je slutilo na to da će ovog utorka biti poznato da li će Željko Obradović i naredne sezone sedeti na klupi Fenerbahčea.

Ipak, na tu odluku moraćemo da sačekamo sredu, pošto na današnjem sastanku trofejnog košarkaškog stručnjaka i kluba iz Istanbula ništa nije dogovoreno.

Upravo je poznati košarkaški novinar i urednik portala “Sportando” Emilijano Karšija objavio na Tviter nalogu da je sastanak okončan bez konačnog rešenja.

Nije samo bila tema ostanak Obradovića u Feneru već i situacija u klubu. O tome je u ponedeljak govorio prvi čovek turskog velikana, Ali Koč.

Obradović može da ostane s nama koliko god želi. Ali postoji činjenica. Naš budžet ne može da bude 30 miliona evra. Ako želi pod ovim uslovima, može da ostane koliko želi – rekao je Koč za TV Fenerbahče.

Nama ostaje da sačekamo sredu i vidimo da li će Obradović nastaviti posao u klubu iz Istanbula ili će doći do rastanka.

Meridian za Sofiju

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Deki Ciao | Ispraćaj Dejana Milojevića | Izjava Dekija, Novice Veličkovića

KORONA KLAUZULE Italijanski klubovi se osigurali

17 Komentara

    Mozda neka zlatna sredina? Da obe strane budu zadovoljne

    Vaga tu Zoc jos uvek

    Svi radimo za novac, to je pokretac u poslu, mislim da ce ostati ako mu ponude zeljenu cifru, u suprotnom odlazi sigurno.

    Bilo bi glupo da Fener ne ispuni uslove Obradovicu, samo ce nazadovati, pogotovo posle korone jos

    Opet ponavljam, sve zavisi od nosioca naredne godine u Feneru, ako obi ostanu veće su šanse da i sam Zoc ostane, ako pak Ali Koc ne može da garantuje budzet onda sledi rastanak!

    Ostace Zoc jos jednu sezonu da proba da osvoji trofej evrolige sa njima

    To bi bilo najbolje svakako i za klub i za njega, do trofeja sl sezone.

    Neka ostane u Feneru. Poznaje igrace ,rukovodstvo…nije sve u tom prokletom novcu. Bitno je i okruzenje…

    ne znam koliko je obradovicu bitan novac,on i ne gleda druge ponude dok mu se ne zavrsi ugovor

    Ma Žoc nože da bira koga će da vodi. Najbolji trener Evrope.

    Ikada 🙂

    Ja bih iskreno voleo da ga vidim u nekoj drugoj malo jačoj ligi.

    Hm,bili su jasni, za Obradovica bi def bilo bolje da prestane da se buni

    Msm da ZOC nece ostati,Fener je u ozbiljnoj krizi

    Nisu ni oni ludi, znaju koliko Obradovic vredi. Nece se oni tako lako resiti njega i poslati ga u neki konkuretni klub u Evroligi

    Ne znam.sto se Obradovic oko budzeta buni, kriza nije zaobisla ni kosarku. Verujem.da i sa tim budzetom moze da napravi odlican tim i da opet osvoje Evroligu

Postavi odgovor