Sve je slutilo na to da će ovog utorka biti poznato da li će Željko Obradović i naredne sezone sedeti na klupi Fenerbahčea.
Ipak, na tu odluku moraćemo da sačekamo sredu, pošto na današnjem sastanku trofejnog košarkaškog stručnjaka i kluba iz Istanbula ništa nije dogovoreno.
Upravo je poznati košarkaški novinar i urednik portala “Sportando” Emilijano Karšija objavio na Tviter nalogu da je sastanak okončan bez konačnog rešenja.
Nije samo bila tema ostanak Obradovića u Feneru već i situacija u klubu. O tome je u ponedeljak govorio prvi čovek turskog velikana, Ali Koč.
– Obradović može da ostane s nama koliko god želi. Ali postoji činjenica. Naš budžet ne može da bude 30 miliona evra. Ako želi pod ovim uslovima, može da ostane koliko želi – rekao je Koč za TV Fenerbahče.
Nama ostaje da sačekamo sredu i vidimo da li će Obradović nastaviti posao u klubu iz Istanbula ili će doći do rastanka.
Meridian za Sofiju
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Deki Ciao | Ispraćaj Dejana Milojevića | Izjava Dekija, Novice Veličkovića



Jelena
Mozda neka zlatna sredina? Da obe strane budu zadovoljne
Peki
Vaga tu Zoc jos uvek
MaraMaki
Svi radimo za novac, to je pokretac u poslu, mislim da ce ostati ako mu ponude zeljenu cifru, u suprotnom odlazi sigurno.
filippK
Bilo bi glupo da Fener ne ispuni uslove Obradovicu, samo ce nazadovati, pogotovo posle korone jos
Juca
Opet ponavljam, sve zavisi od nosioca naredne godine u Feneru, ako obi ostanu veće su šanse da i sam Zoc ostane, ako pak Ali Koc ne može da garantuje budzet onda sledi rastanak!
Kiki
Ostace Zoc jos jednu sezonu da proba da osvoji trofej evrolige sa njima
MaraMaki
To bi bilo najbolje svakako i za klub i za njega, do trofeja sl sezone.
Mina
Fener je bas pogodila ova kriza…
Tasa
Neka ostane u Feneru. Poznaje igrace ,rukovodstvo…nije sve u tom prokletom novcu. Bitno je i okruzenje…
Mara457
ne znam koliko je obradovicu bitan novac,on i ne gleda druge ponude dok mu se ne zavrsi ugovor
Pavlovic
Ma Žoc nože da bira koga će da vodi. Najbolji trener Evrope.
Laki
Ikada 🙂
Scar
Ja bih iskreno voleo da ga vidim u nekoj drugoj malo jačoj ligi.
Kica91
Hm,bili su jasni, za Obradovica bi def bilo bolje da prestane da se buni
Masa
Msm da ZOC nece ostati,Fener je u ozbiljnoj krizi
Rade Vulic
Nisu ni oni ludi, znaju koliko Obradovic vredi. Nece se oni tako lako resiti njega i poslati ga u neki konkuretni klub u Evroligi
Goran 22
Ne znam.sto se Obradovic oko budzeta buni, kriza nije zaobisla ni kosarku. Verujem.da i sa tim budzetom moze da napravi odlican tim i da opet osvoje Evroligu