Nije druga epizoda Zlatana Ibrahimovića u Milanu bila toliko uspešna, pa će visoki Šveđanin napustiti klub na kraju sezone.
Iako je postigao četiri gola na 11 utakmica, što i nije loša statistika, Ibra nije zadovoljan tretmanom u klubu.
Nije kontroverzni napadač navikao na ovaj novi Milan bez Silvija Berluskonija i Andree Galijanija.

A ni aktuelni čelnici Milana nisu toliko oduševljeni Ibrahimovićem. Za svojih 39 godina on prima prilično veliku platu.
Zato mu “roso-neri” neće ponuditi nastavak saradnje i visoki špic će biti slobodan u izboru nove sredine.
A poznato je i gde će Ibra nastaviti karijeru. On će se vratiti u domovinu u Hamarbi.
Zlatan je pre nekoliko meseci postao vlasnik dela kluba za koji će i zaigrati kada 31. avgusta napusti Milan.



filippK
Uhh, mislim da ga u Malmeu nece voleti zbog ovoga, ali odlazi u svoj klub, odlazi da uziva u fudbalu, i da pokaze svima kuci da se moze uspeti u zivotu, a msm da mu je to bio cilj!!
Anci
Samo nek ide u svoj klub
Peca
Mozda mu nije trebao drugi mandat u Milanu…
Goran 22
Svakako je imao odlicnu karijeru iza sebe, iz Hamarbija polako u kancelariju i da se oprosti od profensionalne karijere
Rade Vulic
Ocekivano je bilo da ce zaigrati za svoj klub, pa ce sam sebi kreirati platu
Dzoni NS
Previse on godina ima da bi se i dalje bavio profesionalno fudbalom. Zavesio je svoje, bio je uspesan dosta i pd njega a i za njega.
Idi covece odmaraj i uzivaj malo.
Biska
Od njega se moze svasta ocekivati, odrzace se u profesionalnoj karijeri jos jednu sezonu i to je to
Nemanja
I treba da ode
Vlada
Nek idee,bice mu bolje negde drugde
Новица
Готово је његово време…
Маша
Није он више за озбиљан фудбал…
Kiki
Ibra jedva ceka da se vrati u Hamarbi i zaigra u voljenom klubu
Luka 22
Njegov voljeni klub je Malmo, a u Hamarbiju je jedan od vlasnika pa je logicno da ce zavrsiti karijeru u svom klubu
lazar
realno i nema vise nista od njega,neka ide u Hamarbi njima moze da pomogne ionako su lose poceli,taman da ih malo pogura,ima mladi u Milanu koji ce igrati
Djole
Dobar je igrač medju najboljima ali mi se ne svidja zato sto stalno menja klubove