ZVANIČNO Bajern doveo još jedno pojačanje po Trinkijerijevom izboru!

Posle medijskog nagađanja, sada je stgla i zvanična potvrda – Malkolm Tomas je novi košarkaš minhenskog Bajerna.

Informaciju je potvrdio i nemački klub, koji je na društvenim mrežama predstavio novog igrača.

Krilni centar biće novo pojačanje, a nešto ranije objavljeno je da je Greg Monro, koji je nastupao za Bajern u prošloj sezoni, veoma blizu potpisa za Himki.

Tomas je sa Bajernom ozvaničio jednogodišnju saradnju, uz mogućnost produžetka ugovora na još godinu dana.

Amerikanac je do sada bio član Fenerbahčea, ali nije uspeo da se u potpunosti nametne, pa je vreme za promenu sredine.

Ovaj iskusni centar je ranije igrao i za Himki, a u svojoj karijeri je nastupao za San Antonio, Golden Stejt, Čikago, Jutu, Filadelfiju, Makabi, ali je bio i u egzotičnim ligama poput korejske, portorikanske i kineske.

Odličan je defanzivac i pik en rol igrač što je verovatno baš razlog zbog kog ga bira bivši trener Partizana Andrea Trinkijeri.

TRINKIJERI DOVEO PRVO POJAČANJE Bajern zvanično predstavio Amerikanca

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport PODKAST #05 analiza LingLong Superlige (Katai, Banjak, evropska takmičenja)

8 Komentara

    Odlican igrac,napravice trinki dobar rezultat sa njima

    Zna Trikijeri sta radi. Bice ovo odlicno pojacanje za Bajern. Jedva cekam pocetak sezone da vidim kako se funkcionisati svi zajedno na terenu

    Odličan igrač, mislim da će super da se uklopi u Bajernu pod rukom Adreje.

    ovaj nema gde nije igrao,bas je slabo igrao u Feneru,ali za Bajern je dobar,iskreno nema sta Bajer da trazi u evro ligi,slabi su u odnosu na ostale ekipe

    Ima Trinkijeri njuh za dobre igrace, zna on tacno sta moze sa njim. Nije se najbolje snasao u Feneru, sto ne znaci da ce tako biti i u Bajernu, mozda mu bude prijala promena.

Postavi odgovor